LL 11/12 H:3 | Valencia 1-0 A.Madrid | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:3 | Valencia 1-0 A.Madrid | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:3 | Valencia 1-0 A.Madrid | 10 Eylül | Maç Sonucu

Reyes'e bize gelmedi diye boşuna saldırmayın.Adam gayet iyi oynuyor.Diego ile uyumlular.Juanfran, Silvio gibi sığırlar varken Reyes'in yedek kalma ihtimali yok.Fizik olarakta baya sağlam gözüküyor.
reyes hicbir adama girmiyor. fizigi güclü olan adam azcık savaşır. juan fran zaten allahlık. sırf koşuyor.

Bizim Türkiye´de oynanan Futbol (Genel anlamda öyle Tek Tük Takim olarak degil) ve Ingiltere, Ispanya ve Almanya´da oynanan Futbol arasindaki Fark Ayni American Football ve Rugby gibi birsey...!!

Birbirine benziyor ama Farkli Spor dallari :)

Rugby.jpg

AMERICAN_FOOTBALL.JPG

Falcao bu takımda fazla gol atamaz bence, istediği ortaları alamıyor.

beyler burda cogu kisi reyesi tanimiyor heralde.

sezon daha yeni basladi,formunu tutamadi daha.

yoksa baya iyi bi oyuncu.süratli,teknigi iyi,sutlari iyi felan filan....

manzano onu "10" numara olarak oynatiyor.adam bildigin sag acik.

reyes hicbir adama girmiyor. fizigi güclü olan adam azcık savaşır. juan fran zaten allahlık. sırf koşuyor.

Nasıl girmiyor.Atletico'da tek basan top peşinde koşan adam Reyes'ti.Sonlara doğru hakem bazı yerlerde faul verdi.Albelda'yla sonlara doğru bir pozisyonları var.Orda baya iyi mücadele etti mesela.Albelda iyi kapattı.Kaptırsa banko gol.

Ha bu arada Diego'nun pozisyonu penaltıydı.Yedi hakem.

İzlediğim kadarıyla Atletico bu sezon ilk 5 e falan giremez. Arda büyük hata yaptı bu takıma giderek. Avrupaya gitmeliydi ama bu takım A.Madrid olmamalıymış gördüğüm kadarıyla. Juan Fran,Silvio denen kazmalar bizde bile yoktu. Bunları izledikten sonra Mustafa Sarp a büyük haksızlık yaptığımı düşünüyorum:D Falcao da söner bu takımda. Yalnız Diego denen adamı izlemek keyif veriyor. Keşke bize gelseydi diye içimden geçirmedim değil.

Yalnız bu arada Valencia'daki Pablo Piatti çok tehlikeli olur bu gidişle, demiş olayım.

Pablo hep tehlike zaten sorunu Joaquin"in tervih edilmesiydi. Piatti saglam geldi.

Adil Rami defansin sigortasi konumunda ,Canales de isiniyor takima. Racing macindan sonra boyle bir Vlc beklemiyordum acikcasi.

aMadrid icinse denecek bisi yok , Falcao top tasisin diye alinmis galiba takima .Adami besleyecek adamlar ikinci yari 20 dakka kala girdi oyuna.

Adrian"i begendim.Arda kendine fazla guvenmesin.

O pozisyonda Falcoa ya cikara bilseydi topu simdi kraldi gerci.

Ayrıca Arda bizdeki kadar topla oynayamıyor. Böylelikle oyuna etkisi azalıyor ama şu takımda banko oynaması gerekir.

İzlediğim kadarıyla Atletico bu sezon ilk 5 e falan giremez. Arda büyük hata yaptı bu takıma giderek. Avrupaya gitmeliydi ama bu takım A.Madrid olmamalıymış gördüğüm kadarıyla. Juan Fran,Silvio denen kazmalar bizde bile yoktu. Bunları izledikten sonra Mustafa Sarp a büyük haksızlık yaptığımı düşünüyorum:D Falcao da söner bu takımda. Yalnız Diego denen adamı izlemek keyif veriyor. Keşke bize gelseydi diye içimden geçirmedim değil.

Bu mac icin elstiriyi Mazano ya sakliyorum, ama bence ilk 5 e rahat girer.Takim daha acilacak.

isim: juanfran

görev: kalecinin üzerine orta açmak

isim: silvio

görev: çok hücuma katılma ama hücumda topu alınca rakibin kaburgasına orta yapmak

isim: diego

görev: tam bir 10 numara olmak

şimdi gelelim ardaya

arda iyiydi

maça girer girmez o çizgiye inişi adamları yatırıp kaldırışı falan

ama o kaçış yaptığı pozisyonda kafasını kaldırıp falcaoyu göremedi

görse goldü

ayrıca teknik direktör umarım anlamıştır artık arda ve diegonun ilk 11 olması gerektiğini

hakemler kötüydü

valenciyanın golünü ofsayt diye vermedi ama ofsayt değildi

valenciyanın penaltısını vermedi (elle müdahale)

diegonun düşürülüşünde penaltıyı vermedi

Arda Atletico'dan daha iyi bir takıma hakediyor bence.Takımda bencillik hat safada.Herkes kahraman olmaya çalışıyor.

Arda oyuna girene kadar neredeyse şutu yok Atletico'nun kaleye.Ayağına gelen ilk topta güzel bir pozisyon yarattı.Bence 90 dakika oynasa maçın durumu daha değişik olabilirdi.

Herkese Iyi Geceler Arkadaslar...

Keske bir Eskisehirspor:Bursaspor, Gaziantepspor : Kayserispor maci bile bu mac kadar seyiri zevkli birsey olsa..

takımı corba yapmış herif. kim nerde oynuyor belli degil. herkes yerini bildikten sonra anlarız neyapacagını atleticonun.

Şu Reyese aşırı uyuz oldum ya bencillik abidesi herif pas vermeye kalkınca halbuki çok iyi yapıyor ama.Diego ve Arda oturursa Reyeste bencilliğini azaltıp takım için oynarsa ilk 5 e girerler ama bu Malzano çomak sokarmı bilmem.Arda gibi adam varken Adrian zibidisin oynatıyor.

Üst Alt