LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | 22 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | 22 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:9 | Málaga 0-2 R.Madrid | İlk Yarı | NTV Spor

2. golüde kaçırdım. vay arkadaş sanki tvden kalkmamı bekliyorlar izlemiyorum lan daha bende barcanın maçını izlerim 11de :ays:

Cevap: LL 11/12 H:9 | Málaga 0-3 R.Madrid | İlk Yarı | NTV Spor

ronaldoya kimse baskı yapmayınca ceza sahası yayının ordan bomboş bir şekilde kalecinin sağına direk dibine yolladı topu ve skoru 3-0 yaptı

Tıpkı Ercan Taner reisin dediği gibi.Makine gibi adam Ronaldo.

real madrid maçın başından beri zorlamıyor goller tamamen kişisel beceriler malaganın hatalarıyla geldi.

arbeloa sağda çok zorladı ama kapamadı topu bi türlü şimdi malaga geliyor cazorla neffis bir pas attı ama kesti madrid

rakip hata yapmazsa gol zaten olmaz. muhtemelen barça fanısın

ben bir tek takımın taraftarıyım o da Galatasaray.

kimseyi tutmam sevmem gibi bi durum söz konusu olamaz.

yaptığım yoruma gelecek olursak madrid top oynayıp rakibi zorlasa neler olur neler diye söylemek istedim sevgili renkdaşım.

ben bir tek takımın taraftarıyım o da Galatasaray.

kimseyi tutmam sevmem gibi bi durum söz konusu olamaz.

yaptığım yoruma gelicek olursak madrid top oynayıp rakibi zorlasa neler olur neler diye söylemek istedim sevgili renkdaşım.

iyi ya bişey demedikte f7lerde aynı şekilde bizim gollere diyolar ondan şeyaptım

ronaldo akıllıca düşündü dışardan gelen di marianın önüne bıraktı topu di maria sol ayağıyla yumuşak bi vuruş yaptı kaleci ruben

Üst Alt