LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | 22 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | 22 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | İlk Yarı | NTV Spor

cassilas inanılmaz bi top çıkardı yüzde yüzlük pozisyon kaçtı

Galatasaray'a Messi ve Ronaldo'dan birini seç beğen al deseler.Mess'nin daha iyi takım oyuncusu olduğunu bilmeme rağmen Ronaldo'yu alırım.Messi bu ligde 10 gol 10 asist anca yapar ama Ronaldo 20 gol 20 asist garanti.

Galatasaray'a Messi ve Ronaldo'dan birini seç beğen al deseler.Mess'nin daha iyi takım oyuncusu olduğunu bilmeme rağmen Ronaldo'yu alırım.Messi bu ligde 10 gol 10 asist anca yapar ama Ronaldo 20 gol 20 asist garanti.

Ben Messi'yi daha çok beğenirim ama ben de Ronaldo'yu isterdim. Fizik olarak çok daha iyi durumda Messi'den.

ronaldo fenerbahçe tarzı

messi galatasaray

Cevap: LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | Devre Arası | NTV Spor

Maçın 5. dakikasında Real çok beter ettim ilk yarı 4-0 bitti .Pellegrini öküzün trene bakması gibi bakıyor sadece .Real Malagaya tam 5 gömlek büyük bir takım ama kendi evindede bu kadar korkak oynanmaz.Sonucu Malaga kendi istedi.

kasapların olduğu 11 kişi ile savunma yapılan ligde ronaldo daha fazla iş yapar

Söyendiği gibi siyah bantla çıkmışlar mı ? Ben göremedim .

Cevap: LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | İkinci Yarı | NTV Spor

xisco tehlikeli bölgede alonso faul yaptı cazorla bunu yazar beyler

cazorla vurdu caliias baktı direkten dönüd bi vuruş daha caslillas çıkarıd tekrar içeri doldurdular sonuç yok

Cevap: LL 11/12 H:9 | Málaga 0-4 R.Madrid | İkinci Yarı | NTV Spor

Isco harika bir yetenek, U20 FIFA Dünya Kupası'nda da İspanya'nın parlayan yıldızıydı..

Üst Alt