LL 15/16 H:29 | Barcelona 6-0 Getafe | M.S | 12 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 15/16 H:29 | Barcelona 6-0 Getafe | M.S | 12 Mart

Nasıl hikaye yav :)

Sistemleri ortada adamların, her pası rakibe veya taca gönderirsen zamanlaman hatalı olursa ne yapacaksın?

Oynamaması gayet normal.

Yahu bir kaleci armutsa, isterse milimlik pas versin... Bunlar uydurulan kilif. Barca macinda kaleciye kac kere top geliyor ki, pas veriyor ?
Valdes gördügüm en büyük armut, geleni yigen bir kaleci...

Yahu bir kaleci armutsa, isterse milimlik pas versin... Bunlar uydurulan kilif. Barca macinda kaleciye kac kere top geliyor ki, pas veriyor ?
Valdes gördügüm en büyük armut, geleni yigen bir kaleci...

Sürekli pas oyunu oynayıp topa bu kadar hakim olmalarının bir nedeni var.

Kalecileri de altyapıdan beri o pas eğtimini alıyor. Dışarıdan aldıkları kalecilerde de buna önem veriyorlar.

Ter Stegen'in nasıl pas çalıştığına dair bir sürü video bulabilirsin.

Senin dediğinin aksine isterse refleksleri olağanüstü olsun, pas trafiğine katılacak yeteneği yoksa bu sistemde oynayamaz.

Kaleciye kaç top geliyor, stoperleri yatıyor falan diye bu oyun sistemi yorumlanmaz yani :)

o zaman bu başlıkta ne işin var ? çelişkiye bak

Maçı izlemiyorum, skoru ve golleri kimin attığını takip ediyorum. Her seferinde senin futbolu yeni keşfetmiş gibi yazdığın birbirinin aynısı yorumları görmekten de sıkıldım. Bildiğim kadarıyla burası Galatasaray forumu ama maşallah Liverpool'undan Madrid'ine bütün takımların konusu hep en tepelerde. Bu takımlarla öyle ya da böyle arada sırada maçlarımız oluyor ve otomatikmen bu takımlar da bizim rakiplerimiz arasında, gelip burada Madrid-Barcelona taraftarı gibi yorum yapacağınıza gidin adamların forumlarına üye olun.

arda gereksiz kosular ve pres yaptigi icin yorgun kaliyor ,o yüzden vuruslari böyle etkisiz, ama messi adam az ama öz kosuyor..

Üst Alt