LL H:18 | Real Madrid 4-2 Villareal | 9 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:18 | Real Madrid 4-2 Villareal | 9 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: LL H:18 | Real Madrid 4-2 Villareal | 9 Ocak | Maç Sonucu

Ronaldo usta bir herif. 3. golde yattı kalktı gol attı. Lakin bir Messi değil.

Ronaldo'da zencimsi fiziksel özellikler var; hem çok güçlü, hem de çok atletik.

Barcelona-Real Madrid maçında Ronaldo yerine Messi Real Madrid´de olsaydı Allah aşkına söyle ne değişecekti ?Ronaldo şuan dünyanın en yetenekli futbolcusudur .Müthiş bir lider aynı zamanda,takımını çok iyi ateşliyor . Şu adamı tartıştıkça komik duruma düşüyorsunuz .

Bence sen bu cevabınla komik duruma düşüyosun :) Ronaldo'nun yeteneğiyle ilgili bişey söylemiş miyim bir bak istersen.

Bence sen bu cevabınla komik duruma düşüyosun :) Ronaldo'nun yeteneğiyle ilgili bişey söylemiş miyim bir bak istersen.

Öyle bir cümle kurdun ki Ronaldo iyi oynuyor ama Real anca 2. oluyor .Ronaldo büyük oyuncu değil anlamını çıkardım burdan .Neyse ney sıktı artık . Ronaldo büyük maç almıyor ,Messi ,Xavi ve İniesta olmadan oynayamıyor gibi muhabbetler .

Açıkçası takımı ikinci yarıda Mesut ve Di Maria oynattı, onlar olmazsa Real babayı alırdı sanki.

Öyle bir cümle kurdun ki Ronaldo iyi oynuyor ama Real anca 2. oluyor .Ronaldo büyük oyuncu değil anlamını çıkardım burdan .Neyse ney sıktı artık . Ronaldo büyük maç almıyor ,Messi ,Xavi ve İniesta olmadan oynayamıyor gibi muhabbetler .

Evet bencede sıktı bu tartışmanın sonu gelmez en iyisi kapatmak :)

Madrid bala kazandı , bunun ötesi yoktur. Ronaldo'nun attığı 3 golde bala döte.

Villareal çok iyi oynadı harbiden.Ama mourinho nun takımlarında bu var,kötü oynasa da kazanıyolar bi şekilde.Ronaldo her zamanki gibi bedava goller attı.Messi nin arkasında xavi-iniesta var vır vır lafı edilir sürekli.Ronaldo nun attığı çoğu golde de takım arkadaşları alda at lan artık tarzında pozisyonlar hazırlıyorlar,bu tez öldü artık.

Madrid bala kazandı , bunun ötesi yoktur. Ronaldo'nun attığı 3 golde bala döte.

ilk golde benzema mesuta harika atıyor o da içeri ronaldoya bırakıyor.

ikinci golde duran toptan içeri orta kesiliyor ronaldo kafa vuruyor.

üçüncü golde ronaldo düştüğü yerden kalkıp topu alıp dönerek gol atıyor.

son goldede ara pasına kaka tıklıyor.

bu goller nasıl bala atılmış goller. bala atılmış gol mantığı ne yani. ronaldo vurdu 2 adama çarpıp içeri felan mı girdi toplar yoksa ben mi yanlış maç seyrettim.

ilk golde benzema mesuta harika atıyor o da içeri ronaldoya bırakıyor.

ikinci golde duran toptan içeri orta kesiliyor ronaldo kafa vuruyor.

üçüncü golde ronaldo düştüğü yerden kalkıp topu alıp dönerek gol atıyor.

son goldede ara pasına kaka tıklıyor.

bu goller nasıl bala atılmış goller. bala atılmış gol mantığı ne yani. ronaldo vurdu 2 adama çarpıp içeri felan mı girdi toplar yoksa ben mi yanlış maç seyrettim.

Sen Ronaldo ve Real Madrid fanı olarak bakıyorsun olaya ben futbolsever olarak sen bazı şeyleri göremiyorsun Real fanı olduğundan at gözlüğü ile bakıyorsun ben bir futbolsever olarak bazı durumları görebiliyorum.

Bal-balık-şans bunları bilmem de, Ronaldo bu tempoyla giderse, tekrar yılın futbolcusu seçilir.

Sen Ronaldo ve Real Madrid fanı olarak bakıyorsun olaya ben futbolsever olarak sen bazı şeyleri göremiyorsun Real fanı olduğundan at gözlüğü ile bakıyorsun ben bir futbolsever olarak bazı durumları görebiliyorum.

tamam farketmez ne olarak bakılırsa bakılsın villareal maçında ki goller bala atılan gol diye nitelendirilemez. topa vurursun adama çarpar önüne düşer veya iki adama çarpıp gol olur bunlardır bala die tabir edilen gol. bende futbolu seviyorum, doğru madridide seviyorum ama burada bir tutarsızlık var.

Villareal çok iyi oynadı harbiden.Ama mourinho nun takımlarında bu var,kötü oynasa da kazanıyolar bi şekilde.Ronaldo her zamanki gibi bedava goller attı.Messi nin arkasında xavi-iniesta var vır vır lafı edilir sürekli.Ronaldo nun attığı çoğu golde de takım arkadaşları alda at lan artık tarzında pozisyonlar hazırlıyorlar,bu tez öldü artık.

:eek: Ronaldo´nun attığı gollerin yarısına yakını hatta yarısı kendi bireysel yetenekleri ile atılan goller , bunu görmemek için kör olman lazım .Tabi ki adam her golu 3,4 kişiyi pazara yollayıp atmayacak , arkadaşlarıda besleyecek . Pes oynamıyoruz ,gerçek dünyadayız .3. gole beleş diyorsan kocaman bir OHA ayrıca :eek: Adam birden kalkıp,topu alıp, kaleye bakmadan ters ayağı ile tam köşeye gönderdi .Kabul edin artık Ronaldo´nun ne kadar muhteşem bir oyuncu olduğunu , izlemekten büyük keyif aldığınızı ve sırf karakterini,tavırlarını sevmiyorsunuz diye futbolunu eleştirdiğinizi .

barca fanı olunabilir ama Ronaldoya sallamak mantıksız.Ne olursa olsun Ronaldo dünyanın en iyisidir.Premier ligte yaptıklarıda ortada laligadada.

bu arada villareal dün çok iyi top oynadı.resmen takım gibi takım imajı verdi defansıyla olsun hücum hattıyla olsun.çok iyiler gerçekten.

Üst Alt