LL H:18 | Real Madrid 4-2 Villareal | 9 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:18 | Real Madrid 4-2 Villareal | 9 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: LL H:18 | Real Madrid 4-2 Villareal | 9 Ocak | Maç Sonucu

Barcelona-Real Madrid maçında Ronaldo yerine Messi Real Madrid´de olsaydı Allah aşkına söyle ne değişecekti ?Ronaldo şuan dünyanın en yetenekli futbolcusudur .Müthiş bir lider aynı zamanda,takımını çok iyi ateşliyor . Şu adamı tartıştıkça komik duruma düşüyorsunuz .

Yalan and dolan

Harika bir macti.

Ronaldo reyis döktürdü. Kaka'nin da gol atmasi iyi oldu. Moral buldu.

maçta en çok sevindiğim şey

images

:eek: Ronaldo´nun attığı gollerin yarısına yakını hatta yarısı kendi bireysel yetenekleri ile atılan goller , bunu görmemek için kör olman lazım .Tabi ki adam her golu 3,4 kişiyi pazara yollayıp atmayacak , arkadaşlarıda besleyecek . Pes oynamıyoruz ,gerçek dünyadayız .3. gole beleş diyorsan kocaman bir OHA ayrıca :eek: Adam birden kalkıp,topu alıp, kaleye bakmadan ters ayağı ile tam köşeye gönderdi .Kabul edin artık Ronaldo´nun ne kadar muhteşem bir oyuncu olduğunu , izlemekten büyük keyif aldığınızı ve sırf karakterini,tavırlarını sevmiyorsunuz diye futbolunu eleştirdiğinizi .

Bu maç için konuşmadım Okan genelden bahsediyorum.Hani hep yok ronaldo tek başına şöyle böyle vır vır lafı varya onun için.Messi 5 kişiyi pazara yollar yetmez kaleciyi de yatırır.Ama xavi-iniesta var orda der bazıları.Real atak yapar kalenin önünden bırakırlar ronaldo ya o da atar ronaldo tek başına attı olur,bu saçmalık işte.Manu da yine durum böyleydi, bundandır ki herşeyi kendi başına yaptı denilen adam portekiz de bi halt yiyemez,top ayağına değmeden maçı bitirir,bana göre messi-ronaldo arasında,Hakan balta ve patrice evra gibi bi fark var.

Ronaldo'nun 3. golüne sadece şapka çıkarılır. Muazzam bir goldü. Bu arada, Mou'ya ezik diyenler ilk önce olayın detaylarını öğrensin de gelsin. Villareal kulübesinin hemen arkasında oturan oğluna doğru giderek yaptı o hareket. Bu arada;

168148_10150380230230179_201014990178_16813940_5767905_n.jpg

Hoşgeldin REİS :ask:

Mourinhonun 4.gol sonrası sevincini villereal yedek kulübesinin arkasında bulunan çocuğu ile paylaşması neden bu kadar eleştiriliyor anlamadım... Dünkü maçta yine ronaldo döktürdü. adam 47 la liga maçında 48 gol attı..

Üst Alt