LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu

Zannedersem tek eksiğiniz Barça'yla Madrid'miş.Lan iki senedir başka bir konu yokmuş gibi bir taraf Barça'lı oldu bir taraf Madrid'li oldu sonra da kim büyük diye birbirinizi yemeye başladınız.

HEY DOSTUM SİZİN SORUNUNUZ NE HA?

Bana her yer Esenler kardaş ister Zeytinburnu ister Madrid olsun.

Iker Casillas: "Barcelona moda. Moda da geçicidir."

abidal_ronaldo_301110_xl.jpg

Francisco Franco ve onun faşizanlığını idrak ettiğim süreden beri ağır bir Barcelona sempatizanıyım.

Ve böyle onurlu bir takımın taraftarı olduğum için inanılmaz şekilde gurur duyuyorum.

Ve şu anda bu onurlu takım,dünyanın en iyi futbol kulübü.Geri kalanı inanın hiç ve hiç umrumda değil.

3 yıl sonra Barcelona konuşulmaz ama 100 yıl daha Real Madrid konuşulur.

Haksız mıyım Alemdar Abi?

Anlamıyor işte Katalon kafalar naparsın Refikcim...

Dinletemiyoruz...

misal fener şimdi biraz başarılı...

Ama bu GALATASARAY'ın büyük olduğu gerçeğini değiştirmez ki...

Francisco Franco ve onun faşizanlığını idrak ettiğim süreden beri ağır bir Barcelona sempatizanıyım.

Ve böyle onurlu bir takımın taraftarı olduğum için inanılmaz şekilde gurur duyuyorum.

Ve şu anda bu onurlu takım,dünyanın en iyi futbol kulübü.Geri kalanı inanın hiç ve hiç umrumda değil.

Bunu de canımı ye. Gerçi süreci tam olarak biliyor musun bilmiyorum:) Sadece sorguluyorum yanlış anlama.

Ama yok şampiyonuz yok 5 attık falan bunlar komik oluyor. Dolayısıyla antipati doğuruyor.

Ben Barca iniesta'nın golüyle chelsea önünde tur atlarken evde sevinç turu atanım. Xavi şu an en sevdiğim ve beğendiğim topçudur. Her zaman her yerde söylerim.

Her zaman yiğidi öldür hakkını ver mantığını güderim...

Bunu de canımı ye. Gerçi süreci tam olarak biliyor musun bilmiyorum:) Sadece sorguluyorum yanlış anlama.

Ama yok şampiyonuz yok 5 attık falan bunlar komik oluyor. Dolayısıyla antipati doğuruyor.

Ben Barca iniesta'nın golüyle chelsea önünde tur atlarken evde sevinç turu atanım. Xavi şu an en sevdiğim ve beğendiğim topçudur. Her zaman her yerde söylerim.

Her zaman yiğidi öldür hakkını ver mantığını güderim...

3-4 sene önce ciddi bir araştırma yapmıştım o konu ile ilgili.Konuya hakimim o yüzden.

+

Karşı cepheden gelen saçma sapan argümanlara resmen çıldırıyorum burada ama. :eek:

Hele bir isim var,şimdi ismini telaffuz etmeyeyim.Demin de yazdığım gibi koskoca Real Madrid camiasının böyle bir sempatizanı olamaz..

Türkiyede Galatasaray

İspanyada Real

Almanyada Bayern

İtalyada Juve

liglerinde tek büyüklerdir. ne zamanki bu takımlar biraz düşüşe geçer işte o zaman rakipleri bi kaç kupa alır. o kupalarla büyüklük taslayıp kendilerini tatmin ederler. ama gerçek değişmez. büyükler bellidir.

Üst Alt