LL H:32 | Real Madrid 1-1 Barcelona | 16 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:32 | Real Madrid 1-1 Barcelona | 16 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: LL H:32 | Real Madrid - Barcelona | 16 Nisan | 23.00 | NTV Spor

Uzatmayacağım ama açıklayım sende uzatma; sana öyle bir ithamda bulunmadım. Sen Real beni alamaz diye olaya atladın, bende ona göre cevabını verdim. Benim yorumumu değiştirip, yorumlaman sana kalmış ben birşey yapamam. Ben Osman yazarım, sen Osman'ı aptal olarak da yargılayabilirsin, o zaman kim suçlu olacak. O yüzden uzamasın sana iyi geceler. Konu da amacından sapmasın.

aynen, yok öyle konudan sapmalar, haftaya Bernabeu'ya kan kusturacak Barca

Barcalilar sabirsizlaniyorlar barcalamak icin!

cevap budur yada degildir orasi herkesin kendi oradan anlayacagi seydir ve herkez oraya farkli bakar.

ama bu yinede bir moderatörün bir üyeye hakaret gibi bir cevap vermesini gerektirirmi sizce ?

Cevabın o olmadığını sen de biliyorsun zaten. Neyse, ortada hakaret yok. Mesajdan rahatsız olduysan şikayet edersin, silinir.

Cevabın o olmadığını sen de biliyorsun zaten. Neyse, ortada hakaret yok. Mesajdan rahatsız olduysan şikayet edersin, silinir.

ben mesaji zaten yazdiktan belkide en gec 1 dk sonra sikayet ettim.

Siz bir kisiye af edersiniz hayat kadini gibi parasal olarak deger bicilip yok satin alir, alamaz gibi sözlerde hakaret görmüyorsaniz buda bir adminstrator olarak tabiki sizin bileceginiz is ve benimde size isinize ögretmek gibi bir lüksüm yok zaten.

Fazla konuşmaya veya tartışmaya gerek yok

Barça :eek:ks: geçer, üstüne :sgr: içer ve bizlerde :tiphat: ;)

ben mesaji zaten yazdiktan belkide en gec 1 dk sonra sikayet ettim.

Siz bir kisiye af edersiniz hayat kadini gibi parasal olarak deger bicilip yok satin alir, alamaz gibi sözlerde hakaret görmüyorsaniz buda bir adminstrator olarak tabiki sizin bileceginiz is ve benimde size isinize ögretmek gibi bir lüksüm yok zaten.

Arkadaşım hiç mi mastercard reklamı görmedin, hiç mi bunun üzerine yapılan esprileri okumadın? Hatalı olduğunu düşündüğün şeyi söyleyeceksin tabi ama bu biraz abartı oldu sanki. Her yerde karşılaşabileceğin tarz bir yazıydı o. Hoşuna gitmemiş, düzenledik işte.

Arkadaşım hiç mi mastercard reklamı görmedin, hiç mi bunun üzerine yapılan esprileri okumadın? Hatalı olduğunu düşündüğün şeyi söyleyeceksin tabi ama bu biraz abartı oldu sanki. Her yerde karşılaşabileceğin tarz bir yazıydı o. Hoşuna gitmemiş, düzenledik işte.

bende düzenlediginizi gördüm ve sizin alintiladiginiz yaziyi direk sildim zaten :)

konu artik daha fazla sapmasin herkese iyi geceler

Barcelona galibiyeti sonrası sıkı bir klip yapıcam. 1-2 Barcelona diyorum. :)

Ronaldo nasil defans yapiyormus bu macta goruruz.

[video=youtube;11bXMRzYSwg]https://www.youtube.com/watch?v=11bXMRzYSwg[/video]

[video=youtube;ySmolgB2lqg]https://www.youtube.com/watch?v=ySmolgB2lqg[/video]

krkic sakatlanması çok kötü oldu..4 real+cl final maçı için krkice hatta afellaya bile ihtiyaç vardı..

ligteki klasiko bence en kötüsü olacak..real yenmek isteyecek elbet ama çok iştahlı olmayacak..barca beraberliği yeterli görecek ilk maç gibi coşmayacak..

ama kral kupası finali ve cl dekiler harika olacak..

çok net görüyorum resmi: 3 maç barcanın bir maç berabere..

Üst Alt