LL H:32 | Real Madrid 1-1 Barcelona | 16 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:32 | Real Madrid 1-1 Barcelona | 16 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: LL H:32 | Real Madrid - Barcelona | 16 Nisan | 23.00 | NTV Spor

barcelona'yı yenmenin tek bir yolu var oda bulduuğn pozisyonları kaçırmıyacan . ileri uçtaki adamın bulduğunu atacak biri olacak geçen sene inter'in en büyük avantajı oydu zaten milito bulduğunu atıyordu.

barcelona'yı yenmenin tek bir yolu var oda bulduuğn pozisyonları kaçırmıyacan . ileri uçtaki adamın bulduğunu atacak biri olacak geçen sene inter'in en büyük avantajı oydu zaten milito bulduğunu atıyordu.

Katiliyorum.

Buldugunu atacan,cünkü top ayaginiza fazla gelmiyor.

Defansi cok saglam tutacan,cünkü sen defansi saglam tutmazsan,adamlar 2-3 yerine 5-6 sallar.

Sansli gününde olacan.

Hakemde sizinle olacak.

Bu 4 seyi yakalarsaniz bir günde,Barcayi yenme ihtimaliniz olur,o bile garanti degil.

İkisine de kafam girsin.Çakma Katalanlar ve Çakma Madridlilerden nefret ediyorum.Skor tahminine gelirse Barça geleneği bozmaz bence 1-3 veya 0-2 bitecek.

Messi.jpg

Barça muhtemelen yenecektir. Ama olurda Madrid kazanırsa artan ''türk katalan'' ırkı yüzünden Madrid bayrağını alıp sokakta denyo gibi ''madriiiiiiiiiiiiiid'' diye bağırarak koşmayı düşünüyorum. :D

Çakma katalanlar yüzünden Madrid'e olan sempatim arttı.

Üst Alt