LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid - Barcelona | 14 Ağustos | 23.00 | Kanal D

Real bu maçı kazanacak hem de iyi futbol oynayarak.

Cevap: LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid - Barcelona | 14 Ağustos | 23.00 | Kanal D

Nuri reis son dakikalarda girseydi bari.

Kendine güveni gelirdi hem.

barçalı olmama rağmen bu maçı madrid in kazanacağını düşünüyorum, hazırlık maçları göstediki madrid çok forma ve barcelona henüz formda değil ve bildiğim kadarıyla messi daha hiç bir hazırlık maçında oynamadı.

Messi Xavi Iniesta üçlüsü iyi oynarsa Barcelona kazanabilir. Real Madrid bu maçta nasıl oynayacağını merak ediyorum Pepe yine orta saha oynar mı sizce?

Madrid formda, Barca yorgun gibi seylerin macta belli olacagini sanmiyorum.

Böyle bir atmosferde iki takimda üst düzey oynar yine her zamanki gibi.

Messi sahada olursa özellikle Barca cok zorlar Real'i.

#HastaelFinalVamosReal

2 saat kaldi el clasicoya

Sanchez'i en az 2-3 hafta ilk 11'e yazmayın derim. İkinci yarı skora göre oyuna alınır herhalde... Barca sistemine adapte olması zaman alacak.

Formamı giydim maçı bekliyorum.Haydi barça!

Başlığı görünce birden bire Barca düşmanlığım depreşti :)

Hakem adaletli olursa en kötü 1-0 alırız.

Üst Alt