LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid 2-2 Barcelona | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid - Barcelona | 14 Ağustos | 23.00 | Kanal D

Bu maç her türlü Real'in.Mesut'un golü var.

Cevap: LL Süper Kupa 1.Maç | Real Madrid - Barcelona | 14 Ağustos | 23.00 | Kanal D

BARÇA var dediler geldik

:D

maç 3-0 bitecek Barça alacak diyorum

Ben Barcalıyım kardeşim Madrid'li bakalım hangimiz sevinecez:D

Bence çok sıkıcı bir maç olacak.Alt oynasaydım mı acaba maç başlamadan?Erken bir gol olmassa %90 alt biter gibi.

arkadaslar kanald avrupada maç yayınlanmıyacak galiba acaba alman kanallarında veren varmı maçı?

real madrid i destekliyorum bir kaç seneden beri

barça yı nedense hiç sevmiyorum,oynadıkları oyunda aksiyon yok yav hep pas hep pas :D

Yesinler birbirlerini.

3-5 kırmızı çıksa,kavgalar falan eğleniriz hiç değilse.

Üst Alt