Logan (Mart 2017) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Logan (Mart 2017)

Hugh Jackman’ı Wolverine olarak göreceğimiz son film olan Logan filminin ilk fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini James Mangold’un yaptığı Logan’ın başrol oyuncuları ise Hugh Jackman’la birlikte Boyd Holbrook, Doris Morgado, Patrick Stewart, Elizabeth Rodriguez gibi isimler olacak.

Nathaniel Essex önderliğindeki güçlü bir kuruluşun X-Men'i ortadan kaldırdığı ve mutantların neredeyse yok olduğu bir dünyada geçen filmde, iyileşme gücü zayıflamaya başlamış Logan ve Alzheimer yüzünden hafızasını kaybetmek üzere olan Profesör X, Essex'in önündeki son engel olacak. Logan ve Profesör X'in bu savaştaki son umudu Logan'a benzeyen genç bir mutant olacak gibi görünüyor.

18 yaş sınırı alan ilk Wolverine filmi olan Logan, önceki filmlerden çok daha karanlık bir tona sahip. 20th Century Fox tarafından yayınlanan ilk fragman da bu karanlık tonu çok iyi yansıtıyor. Johnny Cash'in Hurt şarkısı eşliğinde ilerleyen fragman, son derece heyecan verici bir filmin bizi beklediğini gösteriyor.

Marvel’ın en sevilen karakterlerinden olan Wolverine’in akıbetinin Hugh Jackman’dan sonra ne olacağı da en az film kadar merak edilen konulardan bir tanesi. Zira sinema severler Wolverine’le Hugh Jackman’ı birlikte o kadar çok özümsediler ki, bundan sonra yapılacak olası bir Wolverine filminin eski tadı vermeyeceğini düşünüyorlar.

İlk filmi 2009 yılında X-Men Başlangıç: Wolverine, ikincisinin ise yalnızca Wolverine adıyla 2013 yılında vizyona giren serinin 3.filmi de ilk iki filmde olduğu gibi bir önceki filmden 4 yıl sonra, 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Boyd-Holbrook-e1460159951944.jpg

Murphy reis de filmde oynayacak. Yeahhh

Arkadaşım gitti ağlayarak çıkanları görmüş.

Her güzel şeyin bir sonu vardır mantığı ile yola çıkarsak hüzünü bol 10/8'lik film diyolar.

X-Men filmlerini geçen sene veya bir önceki sene izlemiştim. 2 günde 6 film seyredince sıkılıp Days of Future Past ve Apocalypse'i sonraya bırakmıştım ama seyretmeyi de unutmuşum. :asd2: Onları seyredemeden gittim filme.

Çok manyak filmdi yew. Bu kadar intense bişey beklemiyordum. Tempoyu falan çok güzel ayarlamışlar, hikaye idare eder. Oyunculuk #10.

Yalnız serinin devamı olabilir gibi veletlerle. Bilmemkaç sene sonrası falan.

X-Men filmlerini geçen sene veya bir önceki sene izlemiştim. 2 günde 6 film seyredince sıkılıp Days of Future Past ve Apocalypse'i sonraya bırakmıştım ama seyretmeyi de unutmuşum. :asd2: Onları seyredemeden gittim filme.

Çok manyak filmdi yew. Bu kadar intense bişey beklemiyordum. Tempoyu falan çok güzel ayarlamışlar, hikaye idare eder. Oyunculuk #10.

Yalnız serinin devamı olabilir gibi veletlerle. Bilmemkaç sene sonrası falan.

O veletler doğuştan mutant olmadığı için logan'ın ölümü ile birlikte yeryüzünde ki safkan mutantlar ortadan kalkmış oluyo bu soru işareti kafamda

Üst Alt