Logan (Mart 2017) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Logan (Mart 2017)

O veletler doğuştan mutant olmadığı için logan'ın ölümü ile birlikte yeryüzünde ki safkan mutantlar ortadan kalkmış oluyo bu soru işareti kafamda
t
Tapatalk'tan görünmesin diye birkaç kelime saçmalayayım ve spoiler'a geçerek gizli kalması gereken yerleri orada ifade edeyim madem:

Yaw bu Laura sonuçta Logan'ın DNA'sından ortaya çıkmış bir mutant. Yani "safkan mutant değil" diyebilmek ne kadar doğrudur bilemeyeceğim açıkçası. Serinin sıkı takipçisi değilim, ama filmin sonu bana Logan'ın bayrağı ufaklıklara devrettiği ve onların yer alacağı ayrı bir film olacağı hissini uyandırdı açıkçası. Ayrıca biraz bakındım, çizgi romanlarda X-23 (Laura) genç ve yetişkin olarak yer alıyormuş. Filmde ise çocuk. Bence bu çocukların büyümüş halleriyle bi film olacak.

t
Tapatalk'tan görünmesin diye birkaç kelime saçmalayayım ve spoiler'a geçerek gizli kalması gereken yerleri orada ifade edeyim madem:

Yaw bu Laura sonuçta Logan'ın DNA'sından ortaya çıkmış bir mutant. Yani "safkan mutant değil" diyebilmek ne kadar doğrudur bilemeyeceğim açıkçası. Serinin sıkı takipçisi değilim, ama filmin sonu bana Logan'ın bayrağı ufaklıklara devrettiği ve onların yer alacağı ayrı bir film olacağı hissini uyandırdı açıkçası. Ayrıca biraz bakındım, çizgi romanlarda X-23 (Laura) genç ve yetişkin olarak yer alıyormuş. Filmde ise çocuk. Bence bu çocukların büyümüş halleriyle bi film olacak.

DNA'sından ama bir bulaşma sonucu ortaya çıkmış bu mutant diyolar. Bazıları filmin sonunda ki haç işaretinin x şeklini almasını film devam edicek şeklinde algılasa da uzun süre devam filmi geleceğini zannetmiyorum.

diğer x men filmlerinden çok farklı, dramın dibine vurmuşlar. sonlara doğru biraz sıksada çok beğendim. logan ve profesör için müthiş bir veda olmuş. filmi izlerken tüm seri gözümün önünden geçti. x-meni baştan itibaren takip edenler daha çok beğenecektir bu filmi çünkü bol bol gönderme var.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel ama biraz daha mutant türü ve gücü görmek isterdim şahsen.

Bir de ben herhalde kaçırdım o kısmı, bu adama ne oldu da böyle normal insan gibi yaşlanıp iyileşememeye başladı?

Güzel ama biraz daha mutant türü ve gücü görmek isterdim şahsen.

Bir de ben herhalde kaçırdım o kısmı, bu adama ne oldu da böyle normal insan gibi yaşlanıp iyileşememeye başladı?

anladigim kadariynan, pis doktorun gelistirdigi yesil sivi (mutantlari zaman ile normallestiren bir sivi.) bunu caktirmadan suya yemege katip zamanla mutantlari notrlestirdiklerinden wolf da nasibini almis bu durumdan diye algiladim

Çok iyidi flim.En iyi Logan flimi diyebilirim.Küçük kız süper oynamıs.İşin dram yönünü seyirciye çok iyi aktaran bir yapım olmuş.Hugh Jackman ve wolverine için sonda burulduk gerçekten.

Pazartesi günü gittim. Yorumuma gelirsek harika başlangıç, iyi gelişme ve vasat bir sonuç bölümü oldu. Açıkçası Hugh Jackman çok daha özel bir vedayı hak ediyordu. Bu beklentimin dışında genel olarak izlenilebilir iyi bir film tabii.

Üst Alt