Lokomotiv Moskova Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lokomotiv Moskova Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Feghouli niye bir anda silindi fatih hoca bence bu konu hakkında açıklama yapmalı. Gazeteciler bile sormuyor sanki adam anında yok oldu gitti kimse hatırlamıyor.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belhanda yi gördügümden beri bira'ya abandim. Daha mac baslamadan 3 sise bitirdim neredeyse.

Devre arasina kadar kafam iyi olur muhtemelen.

70 yaşına geliyorsun be hoca hâlâ takıntı takıntı nereye kadar. Adam gibi kadro çıkarsa rahat rahat kazanacağımız maçı zora soktuk. Apaçi belhanda aşkın kusturuyor artık. Eren sevdan bıktırıyor. Feghouli nefretin şaşırtıyor. Adam gibi şampiyonlar ligi keyfi yaşatmadınız be

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih hocanin en sevmedigim yonu ders almamasi, hep ders veririm kafasinda olmasi. Gecen trabzonda intihar ettin, yanlis oldugunu bilmene ragmen inat icin birsey yapmadin.

Vazgec bu inattan hocam, Allah tan deplasmanda degil bu mac yoksa bu kadro ile ezilirdik.

Hoca yonetime net mesaj veriyor, ben maicon ve feghuili satmanizi istedim ve siz satamadiniz. Bende boyle yaparim diyor resmen.

Eren yerine mugdat oynasa daha iyiydi walla, birde bu belhanda ne? "

3 bira ile kafan güzel mi oluyor Can sana yakıştıramadım üstad

Yok olmuyor. 3 bira ile oluyor demedim ki. Orada daha simdiden 3 bira gitti yarim saat olmadan dedim.

Mac baslamadi bile, devre arasina kadar daha cok var.

Alman arkadaslarla oturuyoruz, Belhanda nin her top kaybinda shot icer misiniz dedim. Güldüler. Tabi ne kadar mal bir herif oldugunu bilmiyorlar.

Beğenmedim ama hafta başından beri takımı çalıştıran ben değilim vardır hocanın bildiği

Hem bu ligde başarısız olsak ne olacak ? Önemli olan katılmayı sürekli hale getirmek başarı sonra kendiliğinden gelir

Sen kimleri kast ettin bilmiyorum.Surekli Terim'i elestirenleri dikkate alma zaten onlar ne olsa elestirecekler.

Normalde Terim'i seven,begenen ama bugunku kadroyu elestirenler hakli bence.Belhanda'nin hainliginden sonra ilk macta oynamasi,Ozan'in iyi oynadigi mactan sonra kesilmesi adil degil.Feghouli'nin Belhanda'nin yaptiklarindan daha kotu bir sey yaptigini sanmiyorum.Biri 18 disi kalirken oburu hak etmedigi halde odullendiriliyor.Bunlari da soylemeliyiz.Terim'in her yaptigina dogru diyemeyiz.

Benim mantigima bu kadro yanlis, karsinda rus takimi var. Ve bu tip rakipler karsisinda ilk golu onlar atarsa maci cevirmen cok zor! Ve orta sahan daha iyi olmali.

Muslera
Mariano___maicon__serdar__nagato
_________donk______fernando______
Onyekuru__emre___ndiyaye__Gary

Bu kadro en mantiklisi olurdu, Emre ve kanatlardan Gol aramak daha mantikli bence

Sen kimleri kast ettin bilmiyorum.Surekli Terim'i elestirenleri dikkate alma zaten onlar ne olsa elestirecekler.

Normalde Terim'i seven,begenen ama bugunku kadroyu elestirenler hakli bence.Belhanda'nin hainliginden sonra ilk macta oynamasi,Ozan'in iyi oynadigi mactan sonra kesilmesi adil degil.Feghouli'nin Belhanda'nin yaptiklarindan daha kotu bir sey yaptigini sanmiyorum.Biri 18 disi kalirken oburu hak etmedigi halde odullendiriliyor.Bunlari da soylemeliyiz.Terim'in her yaptigina dogru diyemeyiz.

Dediklerin de haklısın hatta kadroyu bende beğenmedim

Lafım böyle zamanları bekleyen akbaba,çakallara

anlamadığım feguli hatamı yaptı ne yaptı ondan kendınce cezalandırıyor tamam kendınce gerekcılerın var fakat belhanda dan daha beter bişey yapmış olamaz heralde.
teklif geldi gitmedi ondan kızgın desek busefer de hoca kendı kendıyle celısiyor gecen yıl geldiğinde satacağımız malı mundar etmemek lazım gibilerinden konusuyordu
hakkıda vardı ama şimdi feguli telef oluyor.
ben bişey anlamadım bu işten hayrlısı olsun bakalım.

Feghouliyi unutalim artik by is burda biter. Cok ciddiyim sacma sapan gunler bizi bekliyor. Bu maci aliriz almayiz hic farketmez ama ciddiyim kotu gunler bizi bekliyor.

Üst Alt