Lokomotiv Moskova Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lokomotiv Moskova Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu

Skora göre yorum yapmayın . Donk iyi bir stoper değil . Belhanda bok gibiydi . Eren iyi oynamadı . Emre kanatta çok kötüydü . Linnes ofansif katkı vermedi .

Skora göre yorum yapmayın . Donk iyi bir stoper değil . Belhanda bok gibiydi . Eren iyi oynamadı . Emre kanatta çok kötüydü . Linnes ofansif katkı vermedi .
Bu dediklerin zaten bilinen şeyler bu maça özel değil ki elde forvet yok mecbur eren oynayacak emre desen zaten ilk 11 başlıyor linnes niye marianon yerine oynadı bilmiyorum ama sorgulamam da linnes hak ediyor oynamayı sadece belhanda inadı yanlış hocanın onada yapacak bir şey yok

Bu dediklerin zaten bilinen şeyler bu maça özel değil ki elde forvet yok mecbur eren oynayacak emre desen zaten ilk 11 başlıyor linnes niye marianon yerine oynadı bilmiyorum ama sorgulamam da linnes hak ediyor oynamayı sadece belhanda inadı yanlış hocanın onada yapacak bir şey yok
Eren anlaşılabilir maç başında da dedim . Emre ilk 11 olsun olmasın diyen yok ama öküz Belhanda olmasın Emre de ortada oynasın diyen var . Donk da stoperde kötü bocalıyor . Biz de zaten bunları eleştirdik maç başında . Yazım maçı 3-0 aldık diye bunları eleştirenleri eleştirenlere yoksa ben de yeni bir element buldum demiyorum :) .

Üst Alt