# Lorik Cana | Transfer Haberleri - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lorik Cana | Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cana, 'indirimle' Lazio'ya gidiyor

SON DAKIKA Lorik Cana, TR'den ayrilarak Lazio ile imzalamak icin Italya'ya gidiyor. NTVSPOR Canli yayinda..

Lorik Cana: "Her zaman cok iyi oyun ortaya koyamadim ama elimden geleni yaptigima inaniyorum."

Lorik Cana: "25 milyon taraftari olan bir kulupten ayriliyorum. Buranin bir parcasi oldugum icin cok mutluyum."

muslera_.jpg

Elveda büyük adam, elveda koca yürekli KAPTAN. Senin değerini biz bilemedik, umarım gittiğin yerde bilirler. Hala çok seviliyorsun burada...

buradakiler sallasa ne olur sallamasa ne olur ,niye tepki gosteriyorsunuz ki ,Fatih Hoca dusunmuyormus demek ki .Umarim Lazio'da basarili olur bize cok kaotik bir ortamda gelmisti.

Italy_map.jpg

görüldüğü gibi roma arnavutluka(albania)ya baya yakın

bu bence büyük etkendir lazioya gitmesinde

hemde laziolular çok istiyolar canayı almayı

cananın gidişine hiç üzülmedim, teknik ve oyun zekası olarak çok gerilerde bir oyuncuyudu

ama hakkını verelim fiziği ve mücadeleciliği çok iyiydi

anca yabancı sınırı olamasaydı kalmasını isterdim

Kizmayin ama, Lorik ne 5 milyonluk bonservis ucretini nede aldigi yildaki 2.5 milyonun hakkini verdi.

Gerçekten iyi bir futbolcuydu.Tam bir görev adamıydı iş bitirici,kaliteleri ayakların yanında hiç sırıtmadan hatta oyunu yönlendirebilecek yapıya sahipti.Ama bizim bu sezon ismi olan cismi olmayan oyuncularımız yüzünden ne görevini ifşa edebildi ne de yön verebildi takıma.Keşke daha iyi bir dönemde gelebilseydi,işte o zaman unutulmazlar arasına girebilirdi çünkü böyle karakterli adamlar her zaman bulunmuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt