Lorik Cana Üzerine - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lorik Cana Üzerine

Cevap: Lorik Cana Üzerine

Lorik Cana yalnız başına etkisiz bir silah..

Yanında bir Hamit gibi oyuncu olsa gerçekten nasıl bir oyuncu olduğu çok net anlaşılır..

Ayhan,Sarp,Barış gibi 5.sınıf oyuncularla sadece savaşan bir oyuncu görünümünde..

Bizimde çıkış noktamız bu oluyor,sadece savaşan bir futbolcu görünümü vermesini istemiyorum dediğiniz gibi olsun önündeki Yekta ve Culio ile daha olumlu oynasın ve bizlere en güzel cevabı versin..Yoksa maçlar savaşan futbolcularla kazanılmıyor artık hem savaşıp hem de akıl ve tekniğini kullanabilen oyuncularla kazanılıyor.

Bahsettiği pozları bende biliyorum. Mankenlikte yapıyormuş özel yaşantısında. Anormal karşılamamak gerekir.

Verdiyse ne olmuş arkadaş, manken gibi adam tabi poz verecek.Bir çok futbolcu bunu yapıyor.Millet b.k atmak için bahane alıyor.Kızına alacak sanki.

Merih'in Cana konusunda yazdığı herşeye imzamı atarım :) Bu cevabada katılan katılmayan herkes saygı duyar.Harbi size ne, ne yapmış ne etmiş.Yabancısından yerlisine,sahaya çıktığında her maç kendini yırtıyorsa oyuncu gerisi sizi ne ilgilendiriyor ki..

Poz meselesi kişiden kişiye değişir tabi.Ben tasvip etmedim şahsen. Neyse dönelim o zaman futbolculuğuna. Lorik Cana karizmatiktir kabulüm.Lorik Cana mücadelecidir kabulüm. Tekmeye kafa sokar kabulüm.Kendini taraftara sevdirir kabulüm.

Benim beklentilerim sadece bunlardan ibaret değildir. Yüksek maliyetli uluslararası düzeyde top oynayan futbolcudan daha fazla şey beklerim. Şu ana kadar kendisi önlibero sıkıntımızı çözemedi. Yetersiz.

hsv-lorik-cana-514.jpg

lorik reisin ciplak resmi bu

Poz meselesi kişiden kişiye değişir tabi.Ben tasvip etmedim şahsen. Neyse dönelim o zaman futbolculuğuna. Lorik Cana karizmatiktir kabulüm.Lorik Cana mücadelecidir kabulüm. Tekmeye kafa sokar kabulüm.Kendini taraftara sevdirir kabulüm.

Benim beklentilerim sadece bunlardan ibaret değildir. Yüksek maliyetli uluslararası düzeyde top oynayan futbolcudan daha fazla şey beklerim. Şu ana kadar kendisi önlibero sıkıntımızı çözemedi. Yetersiz.

Sen hangi maliyetten bahsediyorsun Birkan? 5 milyona Stancu geldi ne yapacağı meçhul, Cana ise Sunderland'den 4,5 milyona geldi üstelik 3 taksitte yanılmıyorsam.Sen Cana'nın futbolunu görmüyorsan, göremk istemiyorsan bu senin problemin.Yanında yöresinde adam gibi adamlar olsaydı da sende izleseydin Cana'yı.En azından şu anda BAM'dan bir nevi kurtulduk eğer Cana-Yekta-Culio üçlüsü dikiş tutturabilirse sen o zaman izle Cana'yı.O zamana değin sallamaya devam.

Sen hangi maliyetten bahsediyorsun Birkan? 5 milyona Stancu geldi ne yapacağı meçhul, Cana ise Sunderland'den 4,5 milyona geldi üstelik 3 taksitte yanılmıyorsam.Sen Cana'nın futbolunu görmüyorsan, göremk istemiyorsan bu senin problemin.Yanında yöresinde adam gibi adamlar olsaydı da sende izleseydin Cana'yı.En azından şu anda BAM'dan bir nevi kurtulduk eğer Cana-Yekta-Culio üçlüsü dikiş tutturabilirse sen o zaman izle Cana'yı.O zamana değin sallamaya devam.

Stancu'ya verilen meblağ oldukça yüksek ve ne yapacağı belli değil katılıyorum. Lorik Cana'ye verilen 4.5 milyon Euro da az para değil hani.Ayrıca şu ana kadar gösterdiği performans bana göre hayal kırıklığı.Keşke dediğin gibi olsa, daha iyiye gitse de biz de alkışlasak övgüler yağdırsak.Yoksa Lorik Cana'ya özel bir husumetimiz yok. Geçen birisi link vermişti. Mustafa Sarp ilk transfer olduğunda yapılan yorumlarla ilgili.Çok hoştu. Aslan parçası ,nasılda mücadele ediyor,tam savaşçı falan diye. Ama ne oldu sadece mücadele etmenin yeterli olmadığı zamanla ortaya çıktı değil mi. Oyunu iki yönlü oynaması lazım Cana'nın da. Söylediğimiz şey bu.

Gel abi gel, şu Birkan'ı vazgeçiremedik Loric'e sallamaktan.

Lorik CanayI beğenmeyenlermi var halen.İlginç.

Neyse her görüşe saygı duyarım .

Yanında Ayhan varken iyi bile oynuyor sayılır.

Gittiği her klüpte tartışmasısız bir şekilde hemde çok kısa bir süre zarfı içinde kaptanlık yaptırılan adamı beğenmemek bana biraz abest geliyor.

Galatasarayda hangi mevkii doğru dürüst işliyorki Canadan üst düzey performans bekliyorsunuz.

Tamam iyi oynuyor diyorsunuz iyi oynamasından kastınız nedir? Sadece mücadele etmek mi,ikili mücadelelerde ayakta kalmasımı,nedir?

Üst Alt