# Lorik Cana - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lorik Cana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lorik Cana

simdiden "kasap masap " muhabbetlerine girlidigine göre fb macinda kirmizi kartini hazirliyor medya i.neleri...

1-2 haftadır hep diyordum kendi kendime bize Van Bommel gibi bir adam lazım diye bu adam bir gelse de takım hırs kazansa.Hatta keşke Lugano'yu da alsak da yenilmeyi asla kabullenmeyen,90 dakika hırslı bir takım yaratabilsek.İnanın bu 2 oyuncunun gelmesi takımı alır bambaşka bir kimliğe sokar.Hatta Avrupa Ligi'nde şampiyonluğa doğru bir giden bir takım olması işten bile olmaz.Bize 2 yıldır hırslı adam lazım.Baros tek başına yetmiyor maalesef.Hem defansa hem orta sahaya böyle adamları alırsan takımı uçururlar

1-2 haftadır hep diyordum kendi kendime bize Van Bommel gibi bir adam lazım diye bu adam bir gelse de takım hırs kazansa.Hatta keşke Lugano'yu da alsak da yenilmeyi asla kabullenmeyen,90 dakika hırslı bir takım yaratabilsek.İnanın bu 2 oyuncunun gelmesi takımı alır bambaşka bir kimliğe sokar.Hatta Avrupa Ligi'nde şampiyonluğa doğru bir giden bir takım olması işten bile olmaz.Bize 2 yıldır hırslı adam lazım.Baros tek başına yetmiyor maalesef.Hem defansa hem orta sahaya böyle adamları alırsan takımı uçururlar

Kusura bakmayın ama Lugano gibi bir adamı ben asla takımımda görmek istemem ondaki hırs değil çirkeflik.Ayrıca o kadar küfür yedikten sonra nasıl tribünlere gelir oda bir başka merak konusu.

Nokta transfer olur;tam bir lider,orta sahanın patrononu olur,stoper'de oynayabiliyor,çok isterim ama Sunderland satmak ister mi?

satarsa kaça satıyor?

Kusura bakmayın ama Lugano gibi bir adamı ben asla takımımda görmek istemem ondaki hırs değil çirkeflik.Ayrıca o kadar küfür yedikten sonra nasıl tribünlere gelir oda bir başka merak konusu.

Doğru söylüyorsun adam çirkef.Ama oynadığı takım adına yapıyor bu çirkefliği.Yani adam bir Fenerbahçeli gibi düşünmüyor,hangi takımda oynuyorsa ona göre çirkeflik yapıyor.Ama unutmamak lazım Hagi de Lugano gibi bir adamdı.Bize böyle forması için kan akıtacak takımı coşturacak,vazgeçirmeyecek adamlar lazım.Kaldı ki Lugano mükemmel bir stoper.O yüzden ben her türlü gelmesini isterdim

Geçen sene en büyük eksiklerimizden biriside ortaha sahamızın yumuşak olmasıydı. Cana umarım o bölgeyi sertleştirir.

Çok iyi bir transfer oldu gerçekten.Zaten tam biz taraftarların istediği gibi hırslı bir oyuncu. Bravo yönetim :)

Turkspor bu kadar kesin konuşuyorsa bu iş tamamdır bence

Felaket bir transfer ama ya kesinlikle yılın transferi budur.Ben hala şaşırıyorum nasıl oldu da alabiliyoruz bu adamı?

İşte böyle adamlar lazım bize , Bülent ve Hagi gitti gideli gözlerinden ateş çıkaran adam gelmedi. ( gözlerinden ateş çıkarması mecazii anlamda yanlış anlaşılmasın :D )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt