# Lorik Cana - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lorik Cana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lorik Cana

Cana stil olarak Sissoko'ya cok benzeyen bir oyuncu. Daha evvelde belirttim, Arsenal ve Manu taraftarlarinin takimlarinda cok fazla gormek istedikleri bir isim. Aldiysak nasil aldik akil erdiremiyorum ama aranilan, beklenen isim kesinlikle Cana idi.

İngilizlerden oyuncu almaya kalktığında kapıyı en az 8 milyon pounddan açarlar. Nasıl aldık kaça aldık acaba :)

Gerçekse iyi transfer. Hayırlı olsun.

Ama eksik olan yanlarida var, mesela bazen acayip agresif olmasi.. Cana kadar durduk yerde "aptalca" kart yiyen birisini görmedim.

Kartlara fazla takılmayın, abartıldıgı kadar degil.

2006/2007 sezonu: 32 mac'ta 8 sarı kart

2007/2008 sezonu: 40 mac'ta 1'i Sampiyonlar Ligi olmak uzere 12 sarı kart

2008/2009 sezonu: 30 mac'ta 7 sarı ve 1 kırmızı kart

2009/2010 sezonu: 29 mac'ta 9 sarı ve 1 kırmızı kart

Bu lige geleceğinin düşünmediğim, İngiltere Ligi'nde daha yüksek takımlara transfer olur diye düşünüyordum. Bugüne kadar bir ön liberoda ne arıyorsak sahip. Gittiği takımlarda kaptan olamsı ayrı bir artı. Kim gerçekleştirdi ise bu transferi helal olsun. Umarım doğrudur. Çok büyük bir isim.

Bu adam iyi olur, ama zor gözüküyor. Bizim lige uygun, hiç değilse kasapları kesebilecek tarzda fizik kullanan birisi. Narin oyuncu almamamız iyiye işarettir.

Bu adam iyi olur, ama zor gözüküyor. Bizim lige uygun, hiç değilse kasapları kesebilecek tarzda fizik kullanan birisi. Narin oyuncu almamamız iyiye işarettir.

scoutgs günlerdir ilgilenilen isimleri biliyoruz imzalar atılmadan açıklamıcaz diyordu.Şimdi kesinleşmeden açıklayıp o riski almamışlardır bence yapıcak olsalar önceden yaparlardı.Biraz iyimser bi yaklaşım ama...

scoutgs günlerdir ilgilenilen isimleri biliyoruz imzalar atılmadan açıklamıcaz diyordu.Şimdi kesinleşmeden açıklayıp o riski almamışlardır bence yapıcak olsalar önceden yaparlardı.Biraz iyimser bi yaklaşım ama...

Ve sanıyorum Kalström'ü de yalanlamışlardı bildiğim kadarıyla. Eğer açıkladıkları iki transfer de doğruysa kulübün transferde izledikleri taktik taktire şayan diye düşünüyorum. Çünkü medyada bu futbolcularla ilgilendiğimize dair hiç bir haber yer almadı. Ters köşe pozisyonu oldu yani.

süper ya süper oldu offf kim işe gidecek şimdi :mad: hayırlı olsun çok sevindim gerçek haberdir kesinlikle bugün resmi sitede de görürürz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt