Lost - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lost

Cevap: Lost

533611_10151142854921896_1122999320_n.jpg

:sad007:

nasıl bitti bu dizi kurtuldularmı adadan ? sıkıntıdan patlamıştır 2 sezonmu ne izledim bırakmıştım çok sıkıcıydı hep bir gizem bloklaşma felan

nasıl bitti bu dizi kurtuldularmı adadan ? sıkıntıdan patlamıştır 2 sezonmu ne izledim bırakmıştım çok sıkıcıydı hep bir gizem bloklaşma felan

-------------------------------SPOILER------------------------------

Genel olarak soru isaretlerle bitti. Jack öldü, digerleri de öldü sanirim ama sonra hepsi beraber Ben dahil bi yerde bulustular. Öldükten sonra kendilerinin kurdugu bi dunya mi desem bi hatira mi desem bilemiyorum ama hepsi beraberdi bir kilise gibi birseyde, sonra kapi acildi parlayan isik vardi. Sonrada bitti yanilmiyorsam. Lost'u begenmemen ilginc, efsane dizidir. Lost gibisi bir kez gelir, bir daha da gelmez.

--------------------------------SPOILER------------------------------

Genel olarak soru isaretlerle bitti. Jack öldü, digerleri de öldü sanirim ama sonra hepsi beraber Ben dahil bi yerde bulustular. Öldükten sonra kendilerinin kurdugu bi dunya mi desem bi hatira mi desem bilemiyorum ama hepsi beraberdi bir kilise gibi birseyde, sonra kapi acildi parlayan isik vardi. Sonrada bitti yanilmiyorsam. Lost'u begenmemen ilginc, efsane dizidir. Lost gibisi bir kez gelir, bir daha da gelmez.

DÜNYA SPOILER ŞAMPİYONU

Tebrikler :005:

ada ne oldu kurtuldularmı oradan ?

Barış öyle iki satırla özetlenecek gibi değil boşver :D

Ayrıca konusu kesin Arda up'lamıştır dedim yanılmamışım.

Lost' u ne diye hortlattınız? :D Görünce yapımcılar bir sezon da diğer tarafta yaşananları mı çekecek diye heyecan yaptım :D

Bir arkadşaımın başlaması ile baştan itibaren tekrar izlemeye başladım onunla beraber.

Gerçekten çok başka bir diziymiş ya, "sorular cevapsız kaldı :(" muhabbetini zaten pek ciddiye almazdım, öyle olduğunu düşünmüyordum ama şimdi tamamen umrum dışı olduğuna karar verdim.

Hele youtube'dan bazı sahnelere baktım da tekrar. Başlarım soruya cevaba, milyon tane cevaba tercih edeceğim inanılmaz sahneler var.

[GG]Kast ettiğim sahneler özellikle final bölümündeki, Juliet-Sawyer remembers, Charlie-Claire remembers anları, bunun dışında Charlie'nin ölümü, Boone'un bırak öleyim diye yalvarması, ilk sezonda Charlie boğulurken Jack onu döndürmeye çalışırken Kate'in verdiği tepkiler vs.[/GG]

Finalin kötü olması hiç umrumda değil. Geçen 6 sezon boyunca çok heyecanlı sahneler izledim ve şuan hiçbir diziden keyif alamıyorum.

Lost bittiği gün hayatın bildiğimiz veya bilmediğimiz, haberimizin olduğu ya da olmadığı bir yerinde, ya da belki de en yakınımızda, yaşam damarlarımızın içlerinden biri de koptu.

Asla Lost tadında olmasa da Lost severlere Fringe dizisini tavsiye ederim. Özellikle 2.sezondan sonrası çok keyifli

Zaten iki dizi de aynı yönetmenin J.J Abrams

Bu arada Star Wars Disney'e satıldı malum yeni film yapacaklar onu da J.J yönetecekmiş.

Ozgur bu diziye benzer baska dizi var mi onerebilecegin? Dizi zevklerimiz ortak gibi. Friendsi bende cok begenirdim hakeza Lostuda.

Üst Alt