Lost - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lost

Cevap: Lost

İlk 2-3 sezonu efsane Lost'un ama sonra b.ka sardı tabir-i caizse 1.sezon müthişti özellikle pis bi liseliydim galiba o zaman 2-3 günde bitirmiştim sezonu. Çok saçmaladı ama sonraki sezonları hani saçmalamadan ziyade heyecanını kaybetti merak ettirmiyor sonraki bölümleri. PB daha iyi her türlü:ka21:

Şöyle diyelim Prison Break'in 1.sezonu hiç uyumadan direk bitirilebilir ciddi mükemmeldi. Başlamışken 1-2 yorum yapayım bari:D Breaking bad'i 1.5 sezon falan izledim ama hiç beğenmemiştim zaten ama o kadar çok övdü ki yani herkes hadi zorla zorla devam ettim beğenirim belki diye ama yok yani. Big bang theory'i bakayım demiştim de o da çok hoşuma gitmedi HIMYM komedi olarak tercih edilebilir çerezlik. Vikings'i çok övüyorlar da hiç izlemeye niyetim yok Game of thrones gibi:D Şu aralar çok sivrilen bi dizi yok gibi yani Prison Break ya da Lost'un falan yanında baya sönük diziler. Dexter başlayınca ona sarılır.

Şöyle diyelim Prison Break'in 1.sezonu hiç uyumadan direk bitirilebilir ciddi mükemmeldi. Başlamışken 1-2 yorum yapayım bari:D Breaking bad'i 1.5 sezon falan izledim ama hiç beğenmemiştim zaten ama o kadar çok övdü ki yani herkes hadi zorla zorla devam ettim beğenirim belki diye ama yok yani. Big bang theory'i bakayım demiştim de o da çok hoşuma gitmedi HIMYM komedi olarak tercih edilebilir çerezlik. Vikings'i çok övüyorlar da hiç izlemeye niyetim yok Game of thrones gibi:D Şu aralar çok sivrilen bi dizi yok gibi yani Prison Break ya da Lost'un falan yanında baya sönük diziler. Dexter başlayınca ona sarılır.

dexter'ı tavsiye eder misin ? breaking bad'e ben de övgüler sonucu başladım 4 sezonu bitirdim ama pek beğenmedim :D

Breaking bad'i bilmiyorum ya niye bu kadar çok beğeniliyor ciddi pek bi numarası yok. Dexter'ı beğenmeyene rastlamadım valla daha son 2 sezonda mantık hataları var gerçi doğruya doğru ama dizi kendine çekiyor baya kesin izle derim ben bi 5 bölüm sabret sonra bitirirsin zaten 2-3 haftada sezonları.

Lost'u da Prison Break'i de izledim.Gerçeklikten uzak yapıtları sevmeme rağmen Lost bence en iyi dizidir.Gizem,aksiyondan daha çekici bence. :D

Bu diziyi sonradan izleyenlerdenim. Fazla dizi izlemem zaten. The Walking Dead ve Vikings'lerle beraber izlediğim 3. dizi. Lost bittiği gün hayatımda bir boşluk oluştu. İlk 3 sezonu gerçekten çok harikaydı. İşi gücü bırakıp günde 5-6 bölümünü izliyordum. 3. sezon sonrası biraz klişe laf olacak ama "Lost çok bozdu" :) ama şimdi bakıyorum da, o bozulmuş hali bile şu anki dizilerin çoğundan daha heyecanlı, daha iyiydi.
Lost'tan sonra hep bir adada yaşamak, domuz avlamak hayaliyle yaşıyorum.

Bu diziyi sonradan izleyenlerdenim. Fazla dizi izlemem zaten. The Walking Dead ve Vikings'lerle beraber izlediğim 3. dizi. Lost bittiği gün hayatımda bir boşluk oluştu. İlk 3 sezonu gerçekten çok harikaydı. İşi gücü bırakıp günde 5-6 bölümünü izliyordum. 3. sezon sonrası biraz klişe laf olacak ama "Lost çok bozdu" :) ama şimdi bakıyorum da, o bozulmuş hali bile şu anki dizilerin çoğundan daha heyecanlı, daha iyiydi.
O zaman Narcos ve Breaking Bad hastası olman kesin

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ohooo lost ne ki sherlock narcos Breaking bad game of thrones house of cards

bu dizilerin eline su bile dökemez lost dizisi

misal bu aralar ray donovan dizisini izlemeye başladım ve ray donovan Pablo Escobar Frank underwood gibi reyizlerin arasına katılma konusunda emin adımlarla ilerliyor

Tabi bir Walther white veya sherlock değil

Yahu bu insanın zevkine ve ilgisine göre değişen bir şey. Mesela ben Lost'u yukarıda adı geçen dizilerden biri hariç çok daha ilgiyle takip etmiştim. BB olsun, GOT olsun bunları Lost ile veya birbirleriyle kıyaslamak yanlış.

Lost meraklısı için diziden öte bir şeydi, zaman kavramı, kuantum fiziği vs gibi konulara kafa yorulmasına vesile oluyordu. Bir sonraki bölümünde ne olacağını bana en çok merak ettirten dizidir mesela.

Neyse uzatmayayım; X dizisi şundan çok daha iyidir, nokta ! Demek yersiz kanımca.

Yahu bu insanın zevkine ve ilgisine göre değişen bir şey. Mesela ben Lost'u yukarıda adı geçen dizilerden biri hariç çok daha ilgiyle takip etmiştim. BB olsun, GOT olsun bunları Lost ile veya birbirleriyle kıyaslamak yanlış.

Lost meraklısı için diziden öte bir şeydi, zaman kavramı, kuantum fiziği vs gibi konulara kafa yorulmasına vesile oluyordu. Bir sonraki bölümünde ne olacağını bana en çok merak ettirten dizidir mesela.

Neyse uzatmayayım; X dizisi şundan çok daha iyidir, nokta ! Demek yersiz kanımca.
zevklerin ve renklerin tartışmılmayacagı gibi Breaking Bad, sherlock, narcos Game of Thrones, House of Cards ve The Walking Dead gibi dizilerde tartışılamaz tartışılması dahi teklif edilemez.

Üst Alt