Lube Ayar İfadeye Çağrıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lube Ayar İfadeye Çağrıldı

Cevap: Lube Ayar İfadeye Çağrıldı

Yakında bununda Hastaneye kaldırıldı haberleri çıkmaya başlar.Aziz Yıldırımla hastanede buluşcaklar anlaşılan.Herkesten gizli..

şok şok şok.lübe ayar ahlak masası tarafından alınmış.aids testinden sonra sınır dışı edilecekmiş.

Sesini kesecekler senin de Lube, bizim açımızdan kötü olacak eğlendiriyordun

özetle.. 2003, 2004, 2006, 2009, 2010 sezon finallerine ilişkin elimde ne belge, bilgi, duyum varsa.. hepsi artık organize şube'de..

2.5 yıldır duruşmaya bile çıkmadan oradan oraya sürüklenen ankara'daki malum dosyanın son adresini de verdim.. bundan sonra 'top' onlarda!

Neyin peşinde bu ayar :) bunları demiş te son tweetlerinde, bu değil miydi bu soruşturma atmasyondur siyasetendi vs diyen. :)

özetle.. 2003, 2004, 2006, 2009, 2010 sezon finallerine ilişkin elimde ne belge, bilgi, duyum varsa.. hepsi artık organize şube'de..

2.5 yıldır duruşmaya bile çıkmadan oradan oraya sürüklenen ankara'daki malum dosyanın son adresini de verdim.. bundan sonra 'top' onlarda!

Neyin peşinde bu ayar :) bunları demiş te son tweetlerinde, bu değil miydi bu soruşturma atmasyondur siyasetendi vs diyen. :)

Yav bu sidikli de belge ne arar, kendi çapinda ötüyor dingil :)

resmen kicimla güldüm bu habere =D rasim reis uyarmisti aldinmi ayari lübeeeeeeeee

Emniyete çağırmalarının nedeni Azize ile Mecnun arasındaki konuşma..

Onu bile medyaya yanlış aktarıyor.. Karaktersiz, yosma...

ergenenekonun 1 numarası erol kösemiymiş:D BUNU tek hücreli mapushaneye soksunlar. bunun yanında bir insan 5 dakkadan fazla yaşayamaz. allah bir cene vermişki akıllara zarar.:D

mustafasarp-2.png

ubeayar Lube Ayar

1 saat önce

lubeayar Lube Ayar

1 saat önce

lubeayar Lube Ayar

detay veremem! soruşturma 'gizli' :)))

4 saat önce

lubeayar Lube Ayar

sorular hep çalıştığım yerden geldi! :)

4 saat önce

lubeayar Lube Ayar

nihayet bitti..! :)

5 saat önce

lubeayar Lube Ayar

anlat anlat bitmiyor.. :))