# Lucas Biglia - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Cevap: Lucas Biglia Galatasaray'da (mı)?

Adamın çok kaliteli olduğunu söyleyen arkadaşlar var. Çift yönlü orta saha olduğunu söylüyorlar fakat adam kariyeri boyunca 5 gol atmamış, nasıl bir çift yönlü orta saha bu? Bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim

Anderlecht'e 4 sezonda 8

Argentinos'ta 2 sezonda 4 gol toplam 12 gol atmıştır rakamın fazlalığı için değil bilgi olsun diye verdim ama oyun kurucu orta sahalar zaten çok fazla gol atmaz ki ;)

Onlar Atakları bitirmezler... Atakları başlatırlar... Bu nedenle o bölgede oynayan oyuncuların asistti fazla olabilir ama oda fazla olmasa bu oyuncu kötü diyemeyiz bence o bölgede ki oyuncunun en önemli özelliği Yaratıcılık, Mücadele ve en önemlisi Pas Yüzdesi'dir...

Ha şunuda unutmadan Ayhan Akman'ın Galatasaray'da sezon başına düşen gol ortaması (lig bazında ) 1 goldür 8 sezonda 9 lig golü vardır ;)

Hani yere göğe sığmayan Emre'ninde FB'deki 3 sezonunda 5, Newcastle'ki 3 sezonunda 5 , İnter'deki 4 sezonunda 3 gol attığını unutmamak lazım... Ki Emre bu iki oyuncuya göre daha iyi ceza sahası dışından şut çekiyor :)

ben Biglia'yı tanımıyorum youtube'a girip bir kaç videosuna baktım

Anderlecht taraftarı adam için beste yapıyorlar

buda demek ki boş adam değil

birde seyreden bilen arkadaslar ayhan'ın genci yorumunda bulunmuş

ee daha ne isteyelim ki zaten keske 2 tane daha ayhanın gencinden bulup koysak su takımın ortasahasına

Şimdi Biglia Anderlecht'e sevilen bir oyuncu fakat bizde bazı şeyler skora yönelik gelişiyor :) Şöyle düşünelim Sunderland'e ve O.Marsilya'da kaptanlık bir adamı aldık sezon başında 2 takımın taraftarlarıda aşıktı.. Ama adam bizde kasap muamelesi görüyor :)

Ya Ercan Taner.Şimdi bakıyosun Galatasaray Biglia diye bir adam getirmiş.Ya anlamak mümkün değil.Bu takımlar bu transferleri nasıl yapıyor inanılır gibi değil.Şimdi baktığımız zaman Musatafa Sarpdan ne artısı var.Biri bana anlatabilir mi?Ben şunu söylüyorum.Biglia aman aman bir oyuncu değil.Sıkıntı var.:D

Ya Ercan Taner.Şimdi bakıyosun Galatasaray Biglia diye bir adam getirmiş.Ya anlamak mümkün değil.Bu takımlar bu transferleri nasıl yapıyor inanılır gibi değil.Şimdi baktığımız zaman Musatafa Sarpdan ne artısı var.Biri bana anlatabilir mi?Ben şunu söylüyorum.Biglia aman aman bir oyuncu değil.Sıkıntı var.:D

Bugün çıkın bakın anadoluda dolu böyle adam var :)

Şimdi Biglia Anderlecht'e sevilen bir oyuncu fakat bizde bazı şeyler skora yönelik gelişiyor :) Şöyle düşünelim Sunderland'e ve O.Marsilya'da kaptanlık bir adamı aldık sezon başında 2 takımın taraftarlarıda aşıktı.. Ama adam bizde kasap muamelesi görüyor :)

Bizim taraftar da asik adama. Penalti yaptigi macda alkislanarak cikti.

helal olsun renktas. vallaha cok guzel yapmissin taklidini :). yorumcuyum diye televizyona cikartiyorlar boylelerini iste.

Üst Alt