# Lucas Biglia - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Biglia

Cevap: Lucas Biglia Galatasaray'da (mı)?

biglia düz topçu gerçi BAM ın yanında messi kalıyor adam zaten elimizde loric cana var hiç gerek yoktu artık dünya box to box denilen çift yönlü ortasaha oyuncularına dönmüşken defansif ortasaha almanın manası yok yine de fena oyuncu değil

Yillar sonra bir genc ve iyi potansiyelli oyuncu almisiz (Insallah dogrudur). Birakin bir deneyelim yahu. Simdiden basladilar kotulemege. :eek:

Sevinenleri anlamakta güçlük çekiyorum. Takıma katkısının ne yönde olacağını da merak ediyorum. Biglia çünkü düz bir adam. "Ne katabilir?" diye soruyorum kendime ama hiçbir şey gelmiyor aklıma. Zira kendisini ne sert bir oyuncu, ne çok iyi bir sistem adamı, ne zeka küpü, ne de müthiş bir tekniği var. Ortalama bir oyuncudan fazlası değil Biglia. Hatta ortalama tabiri bile iltifattır bana kalırsa.

107930750d.jpg

genç derken! 25 yaşında adam.potansiyeli olsa şimdiye kapağı atmıştı bir yere vasat topçu

Potansiyelli oyuncu her zaman potansiyellidir. Mesela gider bir takima 28 yasinda bile olsa potansiyelini ortaya koyar. 25 yas gayet genc. 26-27 yasinda kendisini isbatlamis oyuncular var. Alintiladigin mesaji yazarken "25 yasin nesi genc" gibi bir tepkinin geleceginen emindim ayrica.:)

Potansiyelli oyuncu her zaman potansiyellidir. Mesela gider bir takima 28 yasinda bile olsa potansiyelini ortaya koyar. 25 yas gayet genc. 26-27 yasinda kendisini isbatlamis oyuncular var.

örneğin yüzüne bakılmayan grafite bir sezonda yıldız oldu 30 yaşında hem de.. Biglia 'yı beğenmeyenler mustafa sarp'ı izlemeye devam etmek mi istiyorlar ?

Biglia gelirse ilk hatasında ortaya çıkıp ben demiştim diyecek olan sözde Galatasaraylı vatandaş çıkmış gene ortaya.

Serhat gene abartmış orası kesinde Biglia hakkında çok da haksız sayılmaz. Burada Biglia'nın adını sadece gençler şampiyonasında duyup sırf Mustafa Sarp'dan iyi diye gelsin diyenler de var. Yahu Elano bile bir şey yapamadı bu ülkede. Biglia'nın fizik olarak çok ahım şahım bir farkı yok Elano'dan. Pasları iyi, tek pasla hücuma çıkartan bir adamdır Biglia. Daha güçlü ve mücadeleci bir adam lazım bize.

Şimdi mesajımı alıntılayıp de o zaman Mustafa'yı, Barış'ı izlemeye devam edersin falan demeyin mümkünse. Kötünün iyisi lazım değil bize, çok kaliteli orta saha oyuncuları lazım.

mauro formica yı alın bari iki yönlü oynayabilen bir adam.gerçi fiyatı biraz tuzlu olur ama biglia dan kat kat iyi bir oyuncu

Serhat gene abartmış orası kesinde Biglia hakkında çok da haksız sayılmaz. Burada Biglia'nın adını sadece gençler şampiyonasında duyup sırf Mustafa Sarp'dan iyi diye gelsin diyenler de var. Yahu Elano bile bir şey yapamadı bu ülkede. Biglia'nın fizik olarak çok ahım şahım bir farkı yok Elano'dan. Pasları iyi, tek pasla hücuma çıkartan bir adamdır Biglia. Daha güçlü ve mücadeleci bir adam lazım bize.

Daha güçlü ve mücadeleci Cana var zaten. Dünyada birden fazla Cana vari adamla oynayan yok. Hatta lig lideri Trabzonspor'da hiç öyle adam yok. Barca'da Busquets var sadece.

Bir tane hücumu kuvvetli bir ortasaha da alındımı harika olur.

Üst Alt