Lucas Neill'den Beşiktaş'a teklif - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucas Neill'den Beşiktaş'a teklif

Cevap: Lucas Neill'den Beşiktaş'a teklif

Quaresma'nın iyi ve dürüst bi topçu olduğunu zaten biliyorduk bi de üstüne ön eleme maçlarında küçük çocuk gibi hırslı olması , performansı yetti bunu tam olarak anlamamıza.

Quaresma'dan bahsediyoruz , şu an dünyanın en iyi 2 futbolcusundan birinin idol aldığı kişiden Quaresma'dan !!!

İşte bak abartı diyorum. Aynısını yapıyosun. Quaresma'yı kim örnek almış Christiano'mu.

Lütfen biraz mantık lütfen. Aralarında kaç yaş fark var da örnek alacak. Şimdi gidip sorsan evet hala örnek alıyorum ama yaptıklarını değil yapmadıklarını örnek alıyorum der. Akıl var mantık var.

Nasıl Neill'ın sizden neden ayrıldığını biz sizden iyi bilemeyeceksek sizde Ferrari'nin bizden neden gönderileceğini bizden iyi bilemezsiniz.

Ayrıca yeteneksiz Ferrari İtalya'nın en büyük 5 takımından 2 sinde forma giymiş adam.

Hayır biliyorum.Oda arkadaşım Beşiktaşlı.Bariz kötü futbolcu adam.Ahlaksızlıkla felan ne alakası var

Edit: Adam sadece 2 maça çıkmış Inter'de.Hani ben rica etsem ben de çıkarım 2 maça :D

Nasıl Neill'ın sizden neden ayrıldığını biz sizden iyi bilemeyeceksek sizde Ferrari'nin bizden neden gönderileceğini bizden iyi bilemezsiniz.

Ayrıca yeteneksiz Ferrari İtalya'nın en büyük 5 takımından 2 sinde forma giymiş adam.

Ne kadar oynamış Ferrai o iki büyük takımda. Ona bakarsa Schılndefld'de sizde oynadı. Demek ki iyi

Bence başarısız olur.Zaten transfer olsa bile yedek kalacak.Toraman-Sindei ikilisi banko oynar.

Evet bu da bir görüş. Katılmıyorum. Sidnei'yi bilmiyorum fakat formda bir Lucas Türkiye'nin Lugano'yla birlikte en iyisidir. Hatırlayın Kadıköy'deki Fener maçını. Kafası rahat, huzurlu ve formda bir Lucas çok şeyler yapar. Bizde orta saha oynadı adam. Asistleri var

İşte bak abartı diyorum. Aynısını yapıyosun. Quaresma'yı kim örnek almış Christiano'mu.

Lütfen biraz mantık lütfen. Aralarında kaç yaş fark var da örnek alacak. Şimdi gidip sorsan evet hala örnek alıyorum ama yaptıklarını değil yapmadıklarını örnek alıyorum der. Akıl var mantık var.

Ronaldo Quaresma'dan 2-3 yaş küçük ve Ronaldo daha Ronaldo olmamışken Quaresma Barça'da top koşturyordu , başarılı olur olmaz Barça'da ama Ronaldo Sporting'de Quaresma gitti ama ne de olsa Ronaldo var derken Sporting'liler Quaresma Rivaldo'larla , Kluviert'larla , Simao'larla , Overmars'larla forma giyiyordu.

Quaresma bu ülkeye gelmiş en yetenekli futbolcudur bunu alkışlamayacaz da kimi alkışlayacaz hem de olağanüstü hırsına rağmen.

Kim derdi ki Quaresma bu kadar canını dişine takıp oynayacak ?

Yemin ediyorum ki benim de bazen saçımı başımı yoldurur 2 ye bir giderken kendinin kaleye vurmasından dolayı , son çizgiye indiğinde bile bazen kaleye şut atmasından dolayı.

Hagi gibi bi dünya starı geldi , Alex gibi çok büyük katkı sağlayan bi adam geldi ve 30 yıl dünyanın en büyük kulübüne hizmet etmiş , kaptanlığını yapmış , kimsenin rüyasında göremeyeceği kupaları kaldırmış bi Guti geldi bu ülkeye.

Hepside katkı sağladı.Alex çok büyük katkı sağladı, Hagi fenomendi resmen , Guti ligin ilk yarısında gayet iyiydi hem Fener hem de Galatasaray deplasmanlarında çok iyi oynadı ve maçları getirdi bize ama hiç biri Quaresma kadar yetenekli değildi.

Quaresma çok skorer değil evet ama Quaresma insana acayip zevk veriyor , sırf onun için bu yıl milyonlarca insan Lick Tv aldı , kombine satışları yükseldi , endüstriyelleşme de yerlerde bulunan kulübümüz forma satmaya başladı.

Quaresma bu yüzden , Inter'de-Barça'da oynadı , kiralık olarak Tarsus İdman Yurdu'na değil Chelsea'ye gönderildi.

Çok gol atmasa da bizde ki Quaresma aşkı bambaşka.Aynı Nouma'ya olan büyük aşkımız gibi.Aynı sizin Hagi'ye , Popescu'ya , Kewell'a aşkınız gibi.

Evet bu da bir görüş. Katılmıyorum. Sidnei'yi bilmiyorum fakat formda bir Lucas Türkiye'nin Lugano'yla birlikte en iyisidir. Hatırlayın Kadıköy'deki Fener maçını. Kafası rahat, huzurlu ve formda bir Lucas çok şeyler yapar. Bizde orta saha oynadı adam. Asistleri var

Biliyorum.Müthiş oynamıştı o maç,ama 2-3 maç dışında o performansı sürdüremez.

Neill stoper oynadığı ilk sezon en değerli oyuncumuzdu. 2. sezonunda şampiyonalar yüzünden çok maç kaçırdı. Oynadıklarında da orta sahaydı ve yanında Balta ve Servet gibi iki somut madde vardı.

Neyse konu amacının dışına çıkıyor. Bora sen, hatta sen değil Beşiktaş'lıların % 90'ına ben bu konuyu anlatamam. Sadece ben değil Galatasaray'lıların % 90'ı anlatamaz. O nedenle Quaresma konusunu kapatalım lütfen.

Bence Lucas Beşiktaş'a gelirse size faydalı olur. Benim savunduğum konu bu. Bu kadar. Formda, huzurlu bir Lucas bence Tr'deki en iyi iki stoperden birisidir. Lugano ve Lucas.

Beşiktaşlı quaresmadan memnun yönetici memnun izleyen memnun o zaman no problem :)

Bu sene bi bak bakalım avrupada Türkiye kaç puan toplamış kaçını Beşiktaş toplamız o 4x4 YILDIZLI! kadro

Ve neill'i bu kadar beğeniyordunuz çok kötü sezon geçiren Galatasarayda niye ilk gönderilen yabancılardan oldu?

https://www.gscimbom.com/forum/hasa...as-neillden-besiktasa-teklif.html#post2662424

Avrupa kupası kazandırdı diye artistlik yapmasını biliyorsan haticeye değil neticeye bakacaksın genco..

Burayı iyice KARGAlar başmıs.. Bence biraz ağır olsunlar.. Neill BJK taki defans adamlarını uzaya gönderir..

Üst Alt