# Lucas Rodrigo Biglia - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Rodrigo Biglia

Cevap: # Lucas Rodrigo Biglia

Lucas Biglia Anderlecht'ten ayrilmak istedigini yine açikladi. Arjantinli futbolçu, Anderlecht kulübü'nün sitesinde verdiyi demeçte, $öyle söyledi.

"Anderlecht beni iyi karsiladi, burada iyi zamanlar geçirdim. Ama ben 2010 Dünya Kupasina katilmak istiyorum ve galiba Maradona Belçika ligini takib etmiyor. Onun için daha iyi bir lige gitmek istiyorum."

Türkiye ligide ne müthiş lig ya hemen gelmek ister Lucas paşa:rolleyes:

Biglia ve Barış Özbek.

Barış diyor ki: "milli takıma alınmak için, dikkat çekmek için Bundesliga'da oynamak gerekiyor herhalde."

Biglia: "Maradona herhalde Belçika ligini takip etmiyor."

ikiniz de kötü futbolcusunuz işte. kabul edin bunu artık.

Türkiye ligi, Belçika liginden bir kaç kumas daha kaliteli.

Biglia için çok iyi bir adim olur bize gelmesi.

Ertan bence orda Biglia İngiltere,Almanya,İspanya,İtalya gibi ligleri kastetti onlar olmasada Fransa,Hollanda gibi ligleri Türkiye ligi Yunan ligi seviyesinde bir ligtir ve hiç iyi bir pazar degildir

Ertan bence orda Biglia İngiltere,Almanya,İspanya,İtalya gibi ligleri kastetti onlar olmasada Fransa,Hollanda gibi ligleri Türkiye ligi Yunan ligi seviyesinde bir ligtir ve hiç iyi bir pazar degildir

Valla Yunan ligi geride bırakıyor bizi gitgide birçok yıldız tıpış tıpış gidiyor adamlara.

Okan,

Su ana kadar Biglia'yi isteyen takimlar:

Birmingham City, Deportivo, Lazio Roma, Ajax.

Buna bakarsan, Galatasaray bunlarin yaninda ufak degil.

Bence Ingiltere ve Hollanda'ya gitmez. Ama denemekte fayda var.

TSL, hollanda, belçika belki yunanistan ligleri aşağı yukarı aynı seviyedeki ligler.

kendimi göstermek için belçika liginden daha büyük bir lige gitmek istiyorum diyen bir oyuncu türkiye'ye hayatta gelmez.

burası bir vitrin olarak hollanda'dan da belçika'dan da kötü bir lig.

italya'da, ispanya'da mutlaka isteyen takımlar çıkar onlardan birine gider büyük olasılıkla.

TSL, hollanda, belçika belki yunanistan ligleri aşağı yukarı aynı seviyedeki ligler.

kendimi göstermek için belçika liginden daha büyük bir lige gitmek istiyorum diyen bir oyuncu türkiye'ye hayatta gelmez.

burası bir vitrin olarak hollanda'dan da belçika'dan da kötü bir lig.

italya'da, ispanya'da mutlaka isteyen takımlar çıkar onlardan birine gider büyük olasılıkla.

Çagatay Hollanda ligi Babelleri,Vdvleri,Huntelaarları,Sneijderleri,Kuytları,Kalaouları,Koneleri Avrupanın büyük liglerine büyük paralarla sattı son yıllarda Hollanda ligini bukadar küçümsemek yanlış olur Hollanda ligi iyi bir pazar

Çagatay Hollanda ligi Babelleri,Vdvleri,Huntelaarları,Sneijderleri,Kuytları,Kalaouları,Koneleri Avrupanın büyük liglerine büyük paralarla sattı son yıllarda Hollanda ligini bukadar küçümsemek yanlış olur Hollanda ligi iyi bir pazar

iyi bir vitrin zaten bunu söylüyorum ama TSL'den daha kaliteli bir lig değil.

hollanda, belçika ligleri avrupa'da TSL'ye denk olan ligler ama dediğim gibi vitrin olarak daha cazipler.

Valla Yunan ligi geride bırakıyor bizi gitgide birçok yıldız tıpış tıpış gidiyor adamlara.

olympiakos ve pana basketten sonra futbola da para harcamaya başladılar.

cisse, maresca gibi eski formlarından uzak yıldızlar tercih ediyor yine oraları aynı türkiye gibi.

yani bizim ligimizde de kewell, baros, keita, carlos gibi oyuncular var. bir çok yıldız derken parayı verirsen bize de geliyorlar, bizim lig de boş bir lig değil.

o konuda haklısın ama ilgi olarak Hollanda ligi çok daha önde merak ediyorum acaba bizim ligimizi yayınlıyan bir ülke varmı?

hollanda ligi de diğer ülkelerde çok sıkı takip edilen bir lig değil ki. :)

hollanda, portekiz, belçika ligleri gerçekten de TSL'den daha iyi ligler değil.

yalnız hollanda dışarıya çok oyuncu pazarladığı için cazip bir pazar ve vitrin o kadar.

olympiakos ve pana basketten sonra futbola da para harcamaya başladılar.

cisse, maresca gibi eski formlarından uzak yıldızlar tercih ediyor yine oraları aynı türkiye gibi.

yani bizim ligimizde de kewell, baros, keita, carlos gibi oyuncular var. bir çok yıldız derken parayı verirsen bize de geliyorlar, bizim lig de boş bir lig değil.

Yok zaten boş demiyorum kalite olarak çok önündeyiz Yunan liginin ama adamlar Avrupa ülkesi olarak göründüklerinden daha kolay yapıyorlar böyle transferleri özellikle Avrupalı oyuncular konusunda.

Biglia ile biz ve bir kaç Ispanyol kulübü (4 ile 14ü oynayan) ilgileniyormusuz.

Kaynak: Yurtdisi.

Üst Alt