Lucescu: "9 yabancıyla oynayan kulüpler ile milli takım çıkaramayız" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "9 yabancıyla oynayan kulüpler ile milli takım çıkaramayız"

Terim'i yabanci sınırını getirmek için gönderdi şerefsizler.
Gazeteci döven herifle terim in yaptığı arasında hiçbir fark yok. Biri kovuldu biri yalvar yakar milli takıma geri çağrıldı.
Bu bunak herifin de sırf bu sebepten getirildiğini düşünüyorum.
Allah sabır versin tüm futbol severlere.
Geecekten insan sinirden ne diyeceğini bilemiyor.
Bir de bu ve benzeri serefsizlere gün doğdu ya neyse.

Selcuk Şahin sur Twitter : "https://t.co/LXIK3fGlWy"

GSCimbom Mobile App

Kaldı ki Arda o haltı Milli Takım kampında yedi, Terim' in yaşadığı olay ise kendi özel hayatındaydı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Referandum sonuçu ile yakında ülkenin diktatörü resmen iş başına başladığı an ne yayıncı kuruluşunu ipler nede seni beni veya kulüpleri.
Bu ülke içinde hiç bir kurum da dava açıp bir sonuca varması mümkün değildir. Tam tersine dava acan yayıncı kuruluşu suçlu bunup yüklü tazminat ödemeye mahkum edilir. Yeni Türkiye budur. Sadece bu konularda da sınırlı kalmayacak tabiki bu iş ülkemizde.
Yayıncı kuruluş bu ülkede davamı açar? Uluslararası mahkemeye gider ve bedavadan 700 - 800 milyon tazminat öderiz ve ülkemizde futbol biter

????GALATASARAY????

DIv_sdtWsAAxGFu.jpg

Kaldı ki Arda o haltı Milli Takım kampında yedi, Terim' in yaşadığı olay ise kendi özel hayatındaydı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Nerden tutarsan elinde kalıyor abi.
Y. Demirören denen şerefsizin gitmesi lazım. Tam bir kukla. Gelecek olan da aynı bok olacak ama futbol içerisinde olan biri yapsın şu işi.

Eski kulübünü batırıp 5 sene toparlanamamasina sebep olan adam ülke futbolunu yönetiyor.
Video hakem de gelmez bu ülkeye (Luce +demiroren istemiyor) yabancı sınırı da getirilir.

Ülke futbolu nası geriye gider diye uğraşsan anca bu kadar zarar verebilirsin. İnanılacak gibi değil gerçekten.

GSCimbom Mobile App

Referandum sonuçu ile yakında ülkenin diktatörü resmen iş başına başladığı an ne yayıncı kuruluşunu ipler nede seni beni veya kulüpleri.
Bu ülke içinde hiç bir kurum da dava açıp bir sonuca varması mümkün değildir. Tam tersine dava acan yayıncı kuruluşu suçlu bunup yüklü tazminat ödemeye mahkum edilir. Yeni Türkiye budur. Sadece bu konularda da sınırlı kalmayacak tabiki bu iş ülkemizde.
Tek umut bein zaten birde araplar bu zatlar araplara bir şey diyemiyor.

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yayıncı kuruluş yabancı sınırı kademeli kalkacak sözü üzerine 600 milyon $ para yatırmış bi o kadarda eski sistemi yeniledi ve üstüne para vererek kıçı kırık ligimizi 3-5 ülkede bedavadan izlettiriyor. 4 büyüklerin kol gibi sözleşmeleri bu iş eskisi gibi hadi değiştirelim diyerek olmaz. İlk başta yayıncı kuruluş ve 4 büyük takım tff'nin içinden geçer. Yayıncı kuruluş mahkemeye verir müşterilerinin rahatlıkla %50 sini kaybeder

????GALATASARAY????
Şöyle de bir gerçek var eğer tff isterse yine de değiştirebilir kuralı, tabiki de bunu bir anda yapamaz ama kademeli olarak hayata geçirebilir veya 4 sene sonrasında değişecektir diyebilir. Benim bu konuda en büyük umudum yayıncı kuruluş buna izin vermez.

SM-A720F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayır yerli salaklar da destek çıkıyor ya bu düşünceye daha da çıldırıyorum. Bursali bi malda destek çıkmış Selçuk un düşünceye. Yeteneğinizle beyniniz eş oranda calisiyor.

GSCimbom Mobile App

Nerden tutarsan elinde kalıyor abi.
Y. Demirören denen şerefsizin gitmesi lazım. Tam bir kukla. Gelecek olan da aynı bok olacak ama futbol içerisinde olan biri yapsın şu işi.

Eski kulübünü batırıp 5 sene toparlanamamasina sebep olan adam ülke futbolunu yönetiyor.
Video hakem de gelmez bu ülkeye (Luce +demiroren istemiyor) yabancı sınırı da getirilir.

Ülke futbolu nası geriye gider diye uğraşsan anca bu kadar zarar verebilirsin. İnanılacak gibi değil gerçekten.

GSCimbom Mobile App

Demirören giderse Şeytan balıklama atlar. Hazır öncesinde bayağı yıkama, yağlama, yalama yapmıştı.

Özrü kabahatinden büyük onun bunun evladının. Yabancı sınırını geri getirin bakalım maç izliyor muyuz izlemiyor muyuz, stada gidiliyor mu gidilmiyor mu görelim. Türk futbolunu öldürmek istiyorsanız geri getirin hiç durmayın

XPERIA X

Yayıncı kuruluş bu ülkede davamı açar? Uluslararası mahkemeye gider ve bedavadan 700 - 800 milyon tazminat öderiz ve ülkemizde futbol biter

GALATASARAY
Uluslararası arası dava ile hiç bir şey kazanamaz. Ne diye dava acacak?
Yaptığı sözleşmede yabancı sınırı maddesi yok ise hiç bir şey olmaz. Var olduğunu da düşünmüyorum o tür madde.

Sonucu istenilen gibi olmasa da Özhan Canaydın' ın doğru işlerinden bir tanesiydi Lucescu' yu kovup Terim' i getirmek. O zamanlar da böyleydi, korkak bir futbol oynatırdı, her mağlubiyetin ardından saçma sapan mazaretler üretirdi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt