Lucescu: "9 yabancıyla oynayan kulüpler ile milli takım çıkaramayız" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "9 yabancıyla oynayan kulüpler ile milli takım çıkaramayız"

Senelerdir ingiltere milli takımının başarısı yok adamlar niye ingiliz futbolcu yetişsin diye yabancı sınırı getirmiyorlar böyle çağdışı bir açıklama olabilir mi sinirden titriyorum yaa şurda tekrar futbola ısındık formamı almışım konsantre olmuşum insanın moralini sıfırlıyorlar tek zevkimiz futbol dokunmayın lan artık şu zevkimize

Ayrıca demirören ve sahtekar çetelerin olduğu bir takım benim milli takımım değildir.

Yabancı sınırı ile bir daha oynarlarsa Türkiye ligi benim için biter bi daha açıp izlemem bile. Benim gibi düşünen milyonlar var.

TapaTalK

6+0+4 gibi kuralların geri gelmesini isteyen çok net vatan hainidir. Böyle bir karara karşılık bütün futbol taraftarları birlik olmalı, gerekirse sokağa çıkmalıdır.

Çok önemli olay bu
Herkes birleşmelidir
Yeter lan artık

TapaTalK

Çok istiyorlarsa yabancı sınırını anadolu kulüplerine getirsinler dört büyüklerde sınırsız olsun anadolu kulübünde kendini ispatlayan eğer gomisi kesecek kadar yetenekliyse gelsin oynasın galatasarayda ama amaç yabancı sınırı getirip gomisin binde biri etmeyen yerliye ve menajerine milyon euroları cukkalatmaksa orda durun bu taraftar artık bunları yemes boş tribünlere oynanır herkes basketbol izler

Ya arkadaş ben mi malım anlamadım.

Lan bu ülkenin önceliği, kulüplerin Avrupada başarılı olması mı, milli takımın başarılı olması mı?

Milli takım 50 sene başarılı olmasa nolur, kulüplerin başarılı olduktan sonra.

Sırf milli takım 2 senede bir turnuvaya gidecek diye, bütün kulüplerini ateşe atmak neyin nesidir? Büyükler bunları nasıl düşünemez?!

Son düzenleme:
Tek umudum, siyasilerimizin Bein Sports'u dolayısıyla Katar'ı karşılarına almak istemeyeceklerini düşünmem.
Katarla ilişkilerimiz malum.

Son düzenleme:
Hiçbir bok olmaz.
O iş öyle yatırdığı parayı geri ödemek ile olmaz. Adam yatırdığı parayı değil, bu işe kaç senelik girdi ise o süre sarfında kazanmayı hesapladığı parayı alır. Bu adamlar bu işe girerken bir yükümlülüğün altına giriyor, ona göre ödenecek paranın finansmanını sağlıyorlar. Sözleşmede yabancı sınırı yok falanda kurtarmaz, sen ürünün kalitesini düşürürsen bilerek zarar vermiş durumuna düşersin. Öyle kafama uymazsa sözleşmeyi fesih ederim kartınıda oynayamazsın, adamların zararı yanında yüklü tazminat ödersin. Ayrıca eskisi gibi Digitürk Türk şirketi her türlü anlaşırız olayıda yok. Bein bu işe bir ürün, bir yatırım olarak bakar, Türk futboluna nasıl yardımcı olabilirim diye değil.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Ya arkadaş ben mi malım anlamadım.

Lan bu ülkenin önceliği, kulüplerin Avrupada başarılı olması mı, milli takımın başarılı olması mı?

Milli takım 50 sene başarılı olmasa nolur, kulüplerin başarılı olduktan sonra.

Sırf milli takım 2 senede bir turnuvaya gidecek diye, bütün kulüplerini ateşe atmak neyin nesidir? Büyükler bunları nasıl düşünemez?!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Büyükler derken? Siyaset figürleri işaret ediyorsan onlar tabiki milli takımın başarısını isterler. Siyaset uluslararası turnuvada boy göstermelerini mi feda etmelerine istiyorsun? :) Çok istedin renktaş

Kaç seneden sonra Galatasaray keyif veren yenilse bile mücadele eden görüntüsü verdi İnşaallah sürdürürüz, bunlar var olan yabancı sayısı uygulaması sayesinde oldu. Türk oyuncu kendine bakacak kadroya girmek için çabalayacak kulüplerin elinin mahkum olmadığını anlayınca aşama kaydeder mevkiinin iyisi olursa kadroya girer bu sistem milli takıma seviye atlatır bunun etkileri 5-6 yilda görülebilir, zırt bırt sistem değişirse patinaja devam edilir birde milli takımın artık bir tarzı olmalıdır.

Güntekin Onay: "Yabancı sayısı kısıtlı olsa aslında uçacak futbolcularımız var bizim bakmayın..."

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Al sana yerli futbolcular
DIvteBWUQAEb44h.jpg:large

Şu yavşaklığa bakarmisiniz? Hayati milli maç oncesi super yildizlarimiz (!)

Birde beyler geçen yazdım, Bein PTT 1. Lig tanıtımında bile sadece yabancı futbolcuları kullanmış. Belki hiç bir anlam ifade etmiyordur ama Yabancı sınırı olan bir ligdmin tanıtımının sırf o ligin yabancı oyuncuları ile yapılması dikkatimi çekti

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arda Turan: "Ukraynalı futbolcularda da cep telefonu vardı. Nolmuş yani." (Buzz Spor)

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Üst Alt