Lucid Rüya Görebiliyor musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucid Rüya Görebiliyor musunuz?

Bilmeyenler icin "rüya kontrol etme" olayına Lucid Rüya denir.

Gecenlerde ruyamda asansorde bir bayanla karsilastim. Muthis bir hanimdi. Sehir icinde cok islek bir gokdelenin asansorunde bikini ile karsimdaydi. Bunun hicte siradan olmadigini ve olaganustu "too good to be true (gercek olamayacak kadar guzel)" bir durum oldugunu sezdigim icin ruyamda "bunun bir ruya" oldugunu anladim. Asansorde sonra olanlari zaten ince ince anlatmak istemem. Hayal gucunuzu kullanin :)

Genelde ruya icinde ruyayi sezdigim zaman uyuyan yuzumde tebessum ettigimi bile sezebiliyorum. Uyanma ve uyuma arasi bu mukemmel cizgide sazi elinize alip ruyanizi keyfinize gore sekillendirebilmek inanilamayacak kadar guzel bir his.

Bir keresinde okyanus uzerinde kus gibi ucuyordum..

Aranizda lucid yetenegi olan var mi? Hikayelerinizi alalim..

Ricardo+Quaresma+Chelsea+Training+Press+Conference+OVEg9gNk10ll.jpg

bi kere ruyamda q18i gormustum

Hayal mayal hatırlıyorum bahsettigin olayı.
Rüyaları bile nadiren hazırladığımızi dusunursek farkına varsak dahi sabaha eser kalmıyor.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bunu idrak ettiğim zaman uyanıyorum galiba çok gerçekçi yaklaşıyorum olaya, hmm bakıyım rüya görüyorum, hemen istediğim şeyleri yapayım, şu an hayal ediyorum sadece moduna girip gözlerimi açıyorum.

Yalnız şöyle bisey oldu geçenlerde.
Arkadaşın teki format CD si istedi ama şuan gelemem açık esnaflardan birine bırak dedi akşam alirim diye.
Market var sabaha kadar açık. Muhabbetimiz de var ona bırakırım dedim kapadik telefonu.

Ben unuttum tabi bırakmayı. Bisey unuttuğumun farkındayım ama ne bilmiyorum aklıma da gelmedi zaten taa ki sabaha kadar.

Ruyamda benim arkadas marketciyle kavga ediyor. Bizimki arkadaş cd birakacakti diyor marketci yok kardesim cd falan burda diye cevab veriyor. Nasi yok ulan diye agresiflesiyor ortam. Rüya olduğunun farkindayim ama.

Her neyse diğer gün oluyor arkadaş öğleye doğru arıyor beni cd yı birakmamissin diye unuttum diyorum gel al şimdi diyerek yapıyorum teli.

Sonra marketten sigara almaya gittim, dün arkadaşın geldi cd sordu dedi.
Yok bırakmadı cd falan dedim dedi.
Nasi birakmaz birakacakti falan diye ortam kizismis.

Tabi bu olanları ben ilk dinledim sonra dün ruyamda aynini gordum dedim. Marketci sok.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt