Lucid Rüya Görebiliyor musunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucid Rüya Görebiliyor musunuz?

sabah ereksiyonu için ne düşünüyorsunuz beyler?

Felahu's-Sail'de İmam Ali'den (as) rivayet edilmiştir ki; "Uykuday-ken boşalmaktan korkuyorsanız, uyumadan önce şunları söyleyin:
Allâhumme innî e'ûzu bike minel ihtilâm ve min şerril ahlâm ve min en yetelâ'abe biye'ş şeytânu fil yeqzati vel menâm.
[Allah'ım, (uykuda) cunup olmaktan, karmaşık rüyaların şerrinden, uykuda ve uyanıkken şeytanın benimle oynamasından sana sığınırım.]

UYKUDA CUNUP OLMAMAK İCİN DUA - La Tahzen.org

Saka mi bu?

Dunyanin tum kadinlari o isi yapmak icin onumde siraya girmislerken....

pehh..

images

Su an aklima bi ornek gelmiyor ama yapabiliyorum. Ruya guzelse devam, dandik/korkuncsa "bu ne bicim ruya yaw" diye uyaniyorum direk.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Su an aklima bi ornek gelmiyor ama yapabiliyorum. Ruya guzelse devam, dandik/korkuncsa "bu ne bicim ruya yaw" diye uyaniyorum direk.

kötü rüyadan uyanmayı bende yapıyorum da biraz zor oluyor o iş özellikle karabasansa bir müddet sürüyor uyanmak reel zamanda tabi bu 1 sanie bile değil ama uyurken 2-3 dk gibi geliyor

Bazen uyanmak isteyipte uyananmamakta cok kotu bi his. ben bazen kendimi baya zorlamak zorunda kaliyorum ama genelde uyanmayi basarabiliyorum
Nadiren oluyor o da. Genelde uyanmak istedigimde uyaniyorum ama bazen uyanamayip berbat bi ruyanin icine hapsoluyorum bi sure :D Genelde kabuslarda oluyor bu durum, birinden kacarken falan oyle uyanamayabiliyorum hemen. Uyandigimda da nefes nefese kalmis oluyorum, acayip bi durum.

En sevdigim lucid ruyalar aksiyon filminin icindeymisim gibi olanlar. Jason Statham gibi herseyi yapabiliyorum, keyifli oluyor :D

ciddi ciddi karabasan diye bi uyku canavarinin varligina mi inaniyorsun?
Girme oraya şimdi. :D
_
Peki şöyle bi soru sorayım madem... Hiç güzel bi rüyanın ortasında uyanıp, tekrar uyuyup aynı rüyaya devam ettiğin oldu mu? Biçok kez güzel rüyaların ortasında uyanmışımdır, 2-3 defa bu dediğimi başardım. Muhteşem bi his oluyor. :ka19:

Üst Alt