luis campos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Danisman olarak kulube yardimci olacak olan adami medya kulubun baskan yardimcisi gibi gostermeye calisiyor. Campos sunu dedi, Campos bunu dedi, Campos transferine onay vermedi, Campos Torrent’in arkasinda durun dedi, Campos 1 orta saha alin dedi, Campos scout ekibine bu oyuncuyu onerdi.

Herifler oturduklari yerden yalan haber yapiyorlar.
yakında campos niye hakeme itiraz etmiyor derler.

Hep underdog tarzi takimlarda mest etti bakalim PSG seviyesinde neler yapacak. Komisyoncu biri o yuzden Araplari yolacaktir ama yolarken kazandirirsa Araplar yolunmaya dunden razi.

Bir yandan Celta'ya danismanlik vermeye devam edecek olmasi da komik o sureci de takip etmek lazim.

Bence hatası hoca seçimi.Galtier de iyi 1 hoca olabilir ama Psg'de ki egoist futbolcu sayısı çok fazla.Bunlara Zidane gibi hocalar gerekli..

Son 16 turunda Şampiyonlar Ligi’ne veda eden PSG’nin sezon başında Luis Campos önderliğinde gerçekleştirdiği transfer hamleleri. 142 M€.

• Vitinha: 41,5M€
• Fabian Ruiz : 23M€
• C. Soler: 18M€
• Renato Sanches: 13M€
• Mukiele: 12 M€
• Ekitike: Kiralık (zorunlu s.a 35M€)

[@Ligue1_Turkce]

Sebebini bilmiyorum ama yetersiz orta sahanin sebebi Messi, Mbappe ve Neymar'a odenen maaslar olabilir mi? Oyle ya da boyle bunlara da FFP var. Mbappe'nin maasi da cok cok yuksekti. Eger Neymar gidecekse ve 100 civari bonservis kazanacaklarsa en az 3 oyuncu almalilar. Kaleci de hic guven vermiyor. Bu sene de ilk macta yedigi gol rezillikti.

Sebebini bilmiyorum ama yetersiz orta sahanin sebebi Messi, Mbappe ve Neymar'a odenen maaslar olabilir mi? Oyle ya da boyle bunlara da FFP var. Mbappe'nin maasi da cok cok yuksekti. Eger Neymar gidecekse ve 100 civari bonservis kazanacaklarsa en az 3 oyuncu almalilar. Kaleci de hic guven vermiyor. Bu sene de ilk macta yedigi gol rezillikti.
Şu an Neymar'a 100 Milyon bonservis ödeyecek bir kulüp yok bence.

30'ndan sonra kimse bunun kaprislerini çekmek ve sakatlıklarına katlanmak için o kadar para bayılmaz. Bu sezon dahil PSG'ye geldiğinden beri 38 maç oynanan ligde en fazla 22 maça çıkabilmiş. 6 senedir Fransa'da ama ligde 25 maç oynadığı sezon yok.

Oynadı mı performansı son derece tatmin edici hem oyun hem de skor anlamında ama yaş olarak en verimli olacağı dönemde bu kadar az maça çıkan adam için ben olsam o kadar maliyetin altına asla girmem 31 yaşından sonra.

Ronaldo'nun yanına Arabistan'a falan giderse o ayrı tabi.

Şu an Neymar'a 100 Milyon bonservis ödeyecek bir kulüp yok bence.

30'ndan sonra kimse bunun kaprislerini çekmek ve sakatlıklarına katlanmak için o kadar para bayılmaz. Bu sezon dahil PSG'ye geldiğinden beri 38 maç oynanan ligde en fazla 22 maça çıkabilmiş. 6 senedir Fransa'da ama ligde 25 maç oynadığı sezon yok.

Oynadı mı performansı son derece tatmin edici hem oyun hem de skor anlamında ama yaş olarak en verimli olacağı dönemde bu kadar az maça çıkan adam için ben olsam o kadar maliyetin altına asla girmem 31 yaşından sonra.

Ronaldo'nun yanına Arabistan'a falan giderse o ayrı tabi.
Chelsea istiyor diyorlar. Onlar da gayet verir 😁

Üst Alt