# Luis Fabiano - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Luis Fabiano

Cevap: Sedat Doğan:"Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz"

Bu forumda cogu arkadas 20li yaslarda. Bizim gibi dusunenleri anca 20-30 sene sonra yonetici olarak goruruz anca. Eski kafalar futbolu bizim forumda cogu renktasdan iyi bilmedikleri bir gercek.

Fatih Terim bile orta sahadan hic memnun degil. 2 tane daha orta saha istiyor. Selcuk ve Elmander disinda bize level atlacak baska oyuncu yok. Yoneticeler hala kadronu kaliteli olusundan bahsediyor.

F.Terim' de bugün transferler hakkında konuşurken hafif manevra yapmaya başladı gibi geldi bana..."Almanya kampına yeni transferler katılacakmı" gibi bir soruya "Transfer olsa tabiki iyi olur, ama olmazsada problem değil" gibisinden bir cevap verdi..Anlaşılıyorki Başkan' ın defalarca söylediği "Takımımıza 4-5 yıldız kazandıracağız" iddasıda yalan oldu!!

F.Terim' de bugün transferler hakkında konuşurken hafif manevra yapmaya başladı gibi geldi bana..."Almanya kampına yeni transferler katılacakmı" gibi bir soruya "Transfer olsa tabiki iyi olur, ama olmazsada problem değil" gibisinden bir cevap verdi..Anlaşılıyorki Başkan' ın defalarca söylediği "Takımımıza 4-5 yıldız kazandıracağız" iddasıda yalan oldu!!
Unal Aysal o aciklamalari yaptigi vakit. Bizim Avrupa kupalarinda olmayacagimizi dusunemedi galiba.

1 Sol Bek

Bobo

Volkan Sen

Kim Kallstrom

bu adamlari alirsak en iyi kadro resmen bizdedir.

elalam bitirdiği tarnserleri açıklar , biz ise bitiremediklerimizi açıklayıp birde övünür.......

Bu forumda cogu arkadas 20li yaslarda. Bizim gibi dusunenleri anca 20-30 sene sonra yonetici olarak goruruz anca. Eski kafalar futbolu bizim forumda cogu renktasdan iyi bilmedikleri bir gercek.
Futbolu yöneten insanlar;yıllarca şirket yönetmiş,yalnızca "kar" mantığıyla yetiştikleri için;doğal olarak,taraftarin ilk sırada istediği şey olan "sportif başarı" onlar için daha sonra geliyor.

Hani transfer bütçemiz "ihtiyacımız olduğu kadardı" Ünal Başkanım!! Hani bu takım "avrupa kupalarına katılamasa bile en az 4-5 yıldız alarak bu sene Türkiye Liginde şampiyonluğu garantilemesini istiyordunuz" !! Hani G.Saray taraftarı müsterih olsundu!!

Demek herşey F.Bahçe' ye endeksliymiş; bugün gelinen noktada hedefleri F.Bahçenin akibetine göre koymak ve transfer politikasını buna göre belirlemek düpedüz hayal kırıklığıdır!!

Fenerbahce ve Besiktas´in düstügünü hesap ediyor galiba Sedat Dogan. Eger düsmezlerse ilk 3´e zar zor gireriz. Basari olur hatta. 6 Milyon´luk bütce Mersin´de bile vardir. Biktim valla bu aciklamalardan. Gecen sene 2.5 Milyon derler, bu sene 6 Milyon derler. Sanki Konyaspor´uz ya. Ayip valla.

Ne gerekiyorsa o´ya ne oldu? Valla basarisiz olursak suc tamamen yönetimindir. Ne Terim´e suc bulurum ne de futbolculara. Terim bas bas bagiriyor transfer istiyorum diye, degisim olacaksa tam olmali diye. Hikaye ya

Valla 6-7 milyonluk bütçeyi geçsinler şampiyonluk istiyorlarsa en az 30 milyon euroluk bütçe koysunlar para yok sanki.Bu takıma en az 5 transfer lazım yoksa gene nal toplarız. Ligin yarısında havlu atarız.

kafayımı yediniz ya bu kadro ilk 10'a girerse başarı sayarım.

Adam çekmiş de röportaj yapmış sanırım başka bir açıklaması olamaz.

Iste pazarlama, kombine zart zurt hikayeleri de yalan oldu. Güya saglam transferlerle her hafta Arena´yi dolduracaklardi, forma sattiracaklardi, hakemleri bile yenecek kadro kuracaklardi. Hep bos lafmis meger.

Muslera´yi, Cambiasso´yu alacak bi yönetim neden böyle konussun ki birden? Niye vitesi geri takiyorlar? Ya taraftarin beklentisini sifira indirip, dandik oyunculari kabul ettirmek icin, ya da ne bileyim anasini satayim ya. Moral bozmada üstüne yok bunlarin

Fenerbahce ve Besiktas´in düstügünü hesap ediyor galiba Sedat Dogan. Eger düsmezlerse ilk 3´e zar zor gireriz. Basari olur hatta. 6 Milyon´luk bütce Mersin´de bile vardir. Biktim valla bu aciklamalardan. Gecen sene 2.5 Milyon derler, bu sene 6 Milyon derler. Sanki Konyaspor´uz ya. Ayip valla.

Ne gerekiyorsa o´ya ne oldu? Valla basarisiz olursak suc tamamen yönetimindir. Ne Terim´e suc bulurum ne de futbolculara. Terim bas bas bagiriyor transfer istiyorum diye, degisim olacaksa tam olmali diye. Hikaye ya

Onurcum şu ana kadar demeç veren tüm yöneticiler (hatta Ünal Aysal' da dahil) bu sene çok iyi kadro kurduklarını ve kadroya çok güvendiklerini ifade ediyorlar. Gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum; yönetim kendisinin yaptığı tek transfer "33 yaşındaki Urflj." iken nasıl böyle anlamsız şeyler söyleyebilir!! Selçuk, Ceyhun ve Elmander' i eski yönetimin hediyesi olarak kabul edersek, geçen seneki rezalet kadro aynen duruyorken nasıl çok iyi bir kadro kurduk sayılabiliyoruz!!

Bu manevralar resmen F.Bahçenin içinde bulunduğu duruma endeksli olduğumuzu gösteriyor! F.Bahçedaki kaos yönetimin ekmeğine yağ sürdü; böylelikle "bu kadro bize zaten yeter" havasına girdiler...

Yazık; bize kalan yine boş vaatler, yine yıldız yalanları, yine Aydın Yılmaz ve Aykut Erçetin!!!

Üst Alt