# Luis Fabiano - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Luis Fabiano

Cevap: # Luis Fabiano

ufak bir para hesabı yapalım

fabiano 8 milyon bonservis + yıllık en az 3.5 milyon euro maaşla gelir

bu ülkede max 2 yıl adam gibi futbol oynar bedavaya da sonra ülkesine gider

(nasıl bedava kardeşim satarız ! lincolnü kaça aldık kaça sattık jardeli kaça aldık kaça sattık, brezilyalı olay çıkarır sizi bıktırır alıcısı da çıkmaz sonra ülkesinden bi takım alır ancak)

maliyet 15 milyon euro

drogbaya yıllık 6 milyon euro versen 2 yıl oynasa

maliyet 12 milyon euro

hadi yıllık 7 versek

eder 14 milyon toplamda

drogba > fabiano

drogba gelirse bir baros bir neill bir kewell gibi herşeyiyle oynar

sakatlık sorunu yok

ingiltere liginde çok istikrarlı oyuncu

ismi fabianodan daha büyük

daha çok ilgi çeker

fabiano < drogba

fabiano ispanya liginde kral forvettir ama ispanyol ligi patentli oyuncular bizim ligimizde sürünür

fabiano 6 aydır ayağına top değmemiş formsuz bir forvettir

fabiano brezilyalıdır

fabiano ameliyat geçirmiş sakat bir futbolcudur

fabiano kariyerini düşünmediğini brezilyaya giderek göstermiştir

Twitter

"Sao Paulo'ya para için gelmedim, para için gitmem." demiş eğer hesap fake değilse.

Ben anlamıyorum arkadaş, ne oyuncuyla ne de kulüple bir anlaşma var, anlaşmadan öte belli ki iki taraf da baştan bu transfere hiç mi hiç niyetli değiller, neye dayanarak KAP'a bildirim yapılıyor, resmi siteden görüşme yapılacak falan deniliyor.

Twitter resmi twitteri. Bu transferde yatti. Bu saatten sonra resmi siteye nasil guvenelim artik?

Cevap: Sao Paulo ile ilk resmi görüşme bugün gerçekleştirilecektir

oyuncu gitmem diyo

kulüp görüşmedik diyo

bizimkiler görüşmeler sürüyor diye bildiriyo

ben artık şuna iyice inanmaya başladım

amaç fabiano falan değil

fabianoyla görüştük ama olmadı onun için Xi aldık diyecekler

yem bu adam yemm

Cevap: Sao Paulo ile ilk resmi görüşme bugün gerçekleştirilecektir

oyuncu gitmem diyo

kulüp görüşmedik diyo

bizimkiler görüşmeler sürüyor diye bildiriyo

ben artık şuna iyice inanmaya başladım

amaç fabiano falan değil

fabianoyla görüştük ama olmadı onun için Xi aldık diyecekler

yem bu adam yemm

Ronaldinho yu alıp gelmeyelim :)

Bizim yöneticiler yanlış yolda...Baroşu yollamıyorsan yabancı forvete gerek yok..Almamız gereken tek yerli olarak Mevlüttür..

Ve ayrıca 1 değil 2 orta sahaya transfer gereklidir..

Mevlüt

stoper(Serdar Taşcı olursa hiç fena olmaz)

İki orta saha(Lucho,Moh sissoko,Kalström özellikle İnler olursa hiç fena olmaz)

Bir adet sağ kanat(ileri üçlünün sağı,Keita tarzı çabuk,delici aynıo zamanda skorer olmalı.Aklıma isim gelmedi)

Drogbayla,forlanla uğraşacaklarına şu hamleleri yapsalar o taraftar o stadı boş bırakmaz,kuşlar olsun olmasın kupalara ambarga koyarız..

Ama malesef bizim futbolu yöneten yöneticilerimiz ısrarla yanlış yapmaya devam ediyor..

Bu adama gerek yok.

Bu adama para harcayacağınıza gidin Hasan Ali Kaldırım, Cambiasso ve bir sağ bek alın yeter. Şu anda takımımızda forvete GE-REK YOK!!!!!

Cambiasso 50.000 Kişiyi doldurur, taştırır bile.

Stancu- Baros- Elmander - Mehmet Battal - Anıl Dilaver forvet hattı neyinize yetmiyor??? Bu sene sadece ligdeyiz üstelik bu adamlar kötü adamlar değilki.

Yönetim! Git ve Cambiassoyu getir, bir tane de sağlam bir sağ bek al bu takım yeter!

(Şu Hasan Ali Kaldırım'ı da alsalar ne güzel olacak, 4-5 yılımız kurtulur sol bekte )

Resmi ağızdan Fabiano gerçeği

Galatasaray başkan yardımcısı Refik Arkan, Luis Fabiano'nun transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın başkan yardımcısı Refik Arkan, daha önce transferleri için görüşmelere başlandığı duyurulan futbolcular için "Muslera'da sorun yok, Fabiano'nun transferinde sakatlığı nedeniyle bir sorun yaşanıyor. Forlan ve Reyes hâla gündemde" dedi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Refik Arkan, "Muslera transferinde bir sorun yok. Her şey çok iyi gidiyor. Kendisi şu anda Copa America'da, dolayısıyla yüz yüze gelemediğimiz için transfer çalışmaları ağır işliyor; ama şu ana kadar hiçbir sorun yok. Muslera'da bir sıkıntımız yok" dedi.

FABIANO'DAKİ SIKINTI SAKATLIK SORUNU, DOKTORLARIMIZ RAPORLARI İNCELİYOR

Luis Fabiano'nun transferi hakkında da konuşan Arkan, "Fabiano'da sağlık nedenleriyle ilgili sıkıntı var. Brezilya'daki arkadaşlarımız döndüler. Yapılan görüşmeler sonrasında sanırım bir sakatlık problemi olduğundan bahsettiler. Sakatlığı transferi engelleyecek düzeyde… Ancak futbolcuyla ilgili aldığımız raporları burada bir de kendi sağlık heyetimize inceleteceğiz. İddia edildiği gibi futbolcunun teklifimize mesafeli yaklaşması söz konusu değil, ancak bizim sakatlığıyla ilgili çekincemiz var" diye konuştu.

YURTDIŞINDA BAŞARIYI GETİRECEK TRANSFERLERİ YAPMAK ZORUNDAYIZ

Transfer – borçlanma ilişkisine de değinen Arkan, "Borç yükü gelecek diye transfer yapmamak olmaz. Bize uygun, taraftarımızı mutlu edecek, uluslar arası alanda başarıyı getirecek transferler yapacağız. Ben Türkiye'deki başarı üzerinde durmuyorum. Yurtdışında bize başarılı getirecek bir kadroyu yaratmak zorundayız" şeklinde konuştu.

Taraftara da seslenen başkan yardımcısı Arkan, "Taraftarımız bizi birlik beraberlik içerisinde görmeyi istiyor. Aile havasında olmamızı istiyor. Bunu görürlerse TT Arena'nın tribünleri dolacaktır" ifadelerini kullandı.

GENEL KURULDA YETKİ GELİRSE 3 YILDA 153 MİLYON DOLARLIK KREDİ BORCUNU ERİTECEĞİZ

Refik Arkan, yarın yapılacak mali genel kurulda, borçları uzun vadeye yaymak ve yeni gayri menkul alımı için yetki isteyeceklerini belirterek, "Mali Genel Kurul'da yetki istememizin ana nedenlerinden bir tanesi borç yapımızı daha uzun vadeye yayacak bir sisteme ihtiyaç duymamızdan ileri gelmektedir. Bununla ilgili temaslarımız oldu. Olumlu bir noktaya geldik. Genel kuruldan yetki aldığımızda, bunu gerçekleştireceğiz ve faiz yükümüzü yarı yarıya indirecek bir ortam yaratılacak. 3 yıl içerisinde bankadan aldığımız 153 milyon dolarlık kredi borcunu da Riva'daki değerlendirmelerimiz sonunda kapatmayı planlıyoruz" dedi.

RİVA ARAZİSİ NAKİT AKIŞI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Riva arazisinin önemine dikkat çeken Arkan, "Galatasaray'ın borçları her zaman çevrilebilecek düzeydedir; ancak Galatasaray'ın borç stoğunu bir şekilde aşağıya düşürmesi gerekir. Şu bankalara verdiğimiz teminatları düşürmemiz gerekiyor. Nakit akışını da sağlamak için Riva'da elimizde bulunan kıymetli gayri menkulümüzü değerlendirmemiz gerekir. Çünkü nakit ihtiyacımız var. Bunu değerlendirirsek banka borcundan kurtulup, nakit akışını sağlayacağız. Bununla birlikte Riva büyüklüğünde bir başka gayri menkulu de kulübümüze kazandırmak üzeriyiz. Bunun için de genel kurulumuzdan yetki istiyoruz. 3 tane gayrı menkulle ilgileniyoruz. Aşağı yukarı Riva'daki gayrimenkulümüzün büyüklüğünde bir arsayla ilgileniyoruz" diye konuştu.

GALATASARAY ADASI'NIN DEĞERİ PARAYLA ÖLÇÜLMEZ

Galatasaray Adası'nın kulüp için satılamayacak bir gayri menkul olduğunu belirten Refik Arkan, "Galatasaray Adası üzerinde hiçbir şekilde tasarrufta bulunamayız. Kulübümüzün çok önemli bir değeri. Rakamsal olarak Galatasaray Adası'nı tarif etmekte güçlük çekiyorum. Rakam vermek mümkün değil. Avrupa'da bu nitelikte bir gayri menkul bulmanız mümkün değil. Nadide, mücevher gibi bir gayrı menkul" dedi.

webaslan

Cevap: Resmi ağızdan Fabiano gerçeği

Forlan Reyes hala nasıl gündemde ya. Forlan basbas bağırdı gitmicem diye.

Deli ederler adami, kardesim madem Forlán ve Reyes ile görüsüyorsun artik su isi bir adam gibi aciklayin da ögrenelim, burda Reyes nöbeti tuttuk 2 hafta, yemisim Fabiano'yu. Acik acik deyin ya ilgileniyoruz ya da ilgilenmiyoruz diye. Her konusmada bu isimler geciyor ortada hicbirsey yok.

Deli ederler adami, kardesim madem Forlán ve Reyes ile görüsüyorsun artik su isi bir adam gibi aciklayin da ögrenelim, burda Reyes nöbeti tuttuk 2 hafta, yemisim Fabiano'yu. Acik acik deyin ya ilgileniyoruz ya da ilgilenmiyoruz diye. Her konusmada bu isimler geciyor ortada hicbirsey yok.

Kulüp bilgilendirmeler konusında sınıfta kaldı...

İsterlerse Messi ile görüşsünler. Galatasaray forması ile oyuncuyu görmedikten sonra ne yapalım görüşmeyi? Görüşün. Bu işin usulü, erkanı budur elbette. Ama her görüştüğünüzü de açıklarsanız insanlar ister istemez olacak ya da olmayacak transferler ile ilgili umutlanıyor. Olumsuz bir sonuç çıkınca da hayal kırıklığı ile karışık sinir oluyor. Ben olmuyorum. Ama eminim yazdığım şekilde düşünen binlerce insan vardır.

Sizden Fabiano'yu isteyen yok zaten! Yeter ki şu Mustafa Sarp, Ayhan, Serkan gitsin. Bunlar yerine 3 tane milli yabancı gelsin. İlla dünyanın en iyileri olması gerekmiyor.

Sedat Doğan: Biz Fabiano ve kulübüyle anlaşmıştık ama Brezilya basınında çıkan haberlerin ardından taraftar Fabiano'nun arabasının camlarını kırdı, ertesi gün 2-3 bin kişi antrenman sahasını bastı. Bu nedenle kulübü geri adım attı, o transfer orada kaldı.

Üst Alt