Luis Nani Valencia'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luis Nani Valencia'da!

Keşke kalıp 4-5 arası maaşı 3 sene daha cukkalasaydı baya bi maaş yükünden kurtuldular gg alves raul caner kadlec diego topuz vs.. Pisliği iyi süpürüyorlar biz halının altına atıyoruz

Son düzenleme:
Adamlar oyuncu alıp satabiliyor gideninde yerini dolduruyor aga. Bizde olsa sneijder gider emrah gelir olacağı o.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İşte fb'de bu durumları beğeniyorum, adamlarda sow gidiyor para kazandırıyor, rvp geliyor, kuyt gidiyor, nani geliyor, bu gider yine yerini doldururlar. Son yıllarda bjk de aynı işi yapmaya başladı. Adamlar para kazanıyor ve yerini dolduruyor bu oyuncuların. Bizde öyle mi? Bruma amrabat eboue drogba melo gidiyor, yerine evlatlar geliyor.

niye acaba adamlarda para eden oyuncu satılıyor bızde muslera sneijder gibi isimleri satmaya kalksan taraftar aglıyor

niye acaba adamlarda para eden oyuncu satılıyor bızde muslera sneijder gibi isimleri satmaya kalksan taraftar aglıyor
Çünkü sneijder gitse yerine batalla gelsin diyen taraftar,yönetim vardı. Bu adamlar böyle yapmıyor, yenisini getiriyor. Milletin burda bayıldığı caner ve gg posta koyup yolladılar. Loser bir camia fakat bu konuları iyi başarıyorlar

Easy. Olcan ve türevleri kekolara aynı parayı verip aldık bugün onlar satıyor biz alamıyoruz diye ağlamanın manası yok bizim aldığımız adamların kalibresi belli ama fiyatı aynı neden çünkü Türk.

Fenerbahçe 2016-2017

---------------------------------Boz Ayı----------------------------------------

-V.D.Wiel---------Neustadter-------------Kjaer------------Hasan Ali------

---------------------Mehmet--------------------Ozan--------------------------

-Alper-------------------------Aatif-------------------------------Volkan-------

--------------------------------RVP----------------------------------------------

Fenerbahçe 2016-2017

---------------------------------Boz Ayı----------------------------------------

-V.D.Wiel---------Neustadter-------------Kjaer------------Hasan Ali------

---------------------Mehmet--------------------Ozan--------------------------

-Alper-------------------------Aatif-------------------------------Volkan-------

--------------------------------RVP----------------------------------------------

wowwww losssss galakticossssss imremdim simdi kadroya :D :D

nani de bi zahmet satılsın.
bi de sow var o kadar başka kimi sattılar ki

Sadece son doneme bakmamak gerek, genel olarak iyi satislari var.

Sow € 16 milyon
Baljic € 15.6 milyon
Okocha € 12.4 milyon
Anelka € 12 milyon
Emenike € 10 milyon
Alpay Ozalan € 9 milyon
Niang € 7.5 milyon
Andre Santos € 7 milyon

Biz mesela bu kadarini daha beceremedik.

İşte fb'de bu durumları beğeniyorum, adamlarda sow gidiyor para kazandırıyor, rvp geliyor, kuyt gidiyor, nani geliyor, bu gider yine yerini doldururlar. Son yıllarda bjk de aynı işi yapmaya başladı. Adamlar para kazanıyor ve yerini dolduruyor bu oyuncuların. Bizde öyle mi? Bruma amrabat eboue drogba melo gidiyor, yerine evlatlar geliyor.

Valla ben bu transferlerin en az yarisinin yalan olduguna inaniyorum, madem bunlar hicbir oyuncudan zarar etmiyor hatta aldiginin cok üstünde satiyor bu kadar zarari nasil yapip , finansal fair playe yakalaniyorlar , kimse bana A 4 kagidi yüzünden bu kadar borclarinin oldugunu anlatmasin... azizin en iyi yaptigi sey sike buda transfer sikesi...

Nani yi de sat yani artık bu fiyatlara. Bence az bile bu rakamlar marka olmuş isim için ve üstelik turnuvada 2 gol ve bir asisti bulunmakta. Yaşıda çok değil. En az 15 milyon eder bu normalde

Aslolan Galatasaray !!!

Normal bi ücret adam turnuvada iyi oynadı ismi halen para ediyor sino ya gelince hak eder dersiniz naniye gelince çöp

Üst Alt