Luis Nani Valencia'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luis Nani Valencia'da!

Benim anlamadığım bu şikecilerle kimse pazarlık yapmıyor serbest kalma paralarını yatırıyorlar transfer ediliyor ilginç.

Dogrudur, hani abartmak gibi olmasin ama Fenerin son 10 yilda bi sattigi oyunculara bakalim, oyle cerez parasina sattiklari adam yok. (Bu ama isim yapmis oyuncular icin gecerlidir.)

Bildiğim kadarıyla dediğim kişi ve tek kişi üzerinden yapıyorlar transferleri. Mesela x oyuncuyu almak istiyorlar diyelim. Oyuncuyu alırken ilk talimat transferin gizliliği. Basına yansırsa vazgeçerim kozu kullanılıyor. Adamlar da spekülatif haberler yapamıyor. Biraz kafaları daha çalışsa becerekcekler ama loser kulüpten bu kadar olur en fazla. Bizde sadece düzgün bir transfer komitesi olsa her yıl işk 2 ye oynar, oyuncu alıp satarken üzerine kâr da yaparız. Ama nerdeee

Kadroları çöp.Elle tutulur 3 oyuncusu vardı.Caner, gg, nani,onlarda gitti.Aldıkları rus stoper rezil bir oyuncu.Wiel iyi bir sağ bek.Nani geçen sene baya maç kazandırmıştı.Kısaca fb den cacık olmaz seneye aynı bizden olmayacagı gibi

Sow emenike vs net paravan transferi idi. Sowa normal sartlarda kimse 17 milyon odemez.

Hucum hatti volkan alper seysu olan takim net akli olmayan kucuk takim hucum hattidir. Ilerisinde ister rvp ister fernandao olsun bisey dark etmez.

Hasan ali ile van der wiel caner ile gokhanin isini yapamazz. Savunma gobekleri neudstader kjaer olan savunma baski gelince topu cikaramazlar.

Feneri bu yil yenmek isteyen her takim fenere rakip sahada baski yapar. Kjaerle, Neudsraderle mehmet topalla, ozan tufanla bu herifler asla topu cikaramazlar.

Bjk daha rahat sampiyon olur bu yil.

Son düzenleme:
forvetleri kötü
en iyi kanatlari gitti
volkan-alper ikilisi ilk 11 oynarsa lehimize olur, ikisi bildigin düz yerli iste.

eeee neden kimse azizin 20 m euroya reddettim sözünü hatırlatmıyor ? 8.5 m euro serbest kalma maddesi olan adama kim 20m euro verir? (dursun özbek hariç)

Gitmesine sevindim. Ayrıca Fener futbolculardan müthiş maddi geri dönüşüm alıyor. Sahada olmasa da, tebrik edilmesi gereken bir şeyleri var.

abi ben inanmiyorum 8.5 a aldiklarini, Valencia zaten para problemi yasiyor, bide borc geri ödeme isleri var devlete uefa yüzünden, hem nani yi isteyen Manchester den ucuza alirdi, ne Fenerde, nede AVrupa kupasinda göze batti. Bas baya kara para

Üst Alt