Luiz Gustavo Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luiz Gustavo Resmen Fenerbahçe'de

Kesinlikle iyi oyuncu ama beni Kolarov'u mu yoksa bu adamı mı almaları korkutur derseniz cevabım kesinlikle Kolarov olurdu. Fenerbahçe ortasahasında çok sayıda ortalama üstü oyuncu var zaten. Defansif ortasaha takviye yapmaları gereken en son noktaydı benim gözümde.

fransa öncesinde ayagının iyi oldugunu ben de biliyorum.son senelerde hiç izlemedim.düşüşe geçtiğini biliyorum sadece. @Eray Emeklier marsilyayı takip diyo ve fanı sanırım.son amctaki istatisiğini koymustu.hep stoperlere ve beklere oynamıs galiba.
Ayağının bozulduğunu sanmam sıkıntı tempoyla ilgili olabilir, fiziği de iyi adamın çünkü.

Net iyi oyuncu ama maliyetix fazla.

Kesinlikle iyi oyuncu ama beni Kolarov'u mu yoksa bu adamı mı almaları korkutur derseniz cevabım kesinlikle Kolarov olurdu. Fenerbahçe ortasahasında çok sayıda ortalama üstü oyuncu var zaten. Defansif ortasaha takviye yapmaları gereken en son noktaydı benim gözümde.
%100

Kolarov baskın karakterde bir adam, zaten Spinaz gelmesine rağmen hala kesilemiyor olmasının temel sebebi de bu, 34 yaşında olmasına rağmen ağır olması problem olarak görülmüyor hala.

Ayağı düzgün bek oyuncuları nimettir her zaman için.

%100

Kolarov baskın karakterde bir adam, zaten Spinaz gelmesine rağmen hala kesilemiyor olmasının temel sebebi de bu, 34 yaşında olmasına rağmen ağır olması problem olarak görülmüyor hala.

Ayağı düzgün bek oyuncuları nimettir her zaman için.

Kolarov, transferine ciddi olarak kiskanirdim. Adamin sol ayagi raket mq, Sadece kolarov bunlara en az 10 puan aldirridi, freekick, penalti, ortalari enfes oglu enfes adamin.

Ama ocak ayinda yada seneye kolarov bonservissis fenere gelir cok net.

Jailson - Ozan - Emre - Tolgay - Tolga - Mehmet Ekici - Zajc gibi yetersiz ve eksik olan orta sahalarına 7 Milyona 32 yaşında adam almak vizyon örneğidir Koç'u kutlarım

Teknik, uzun top ve kısa pasta iyi. Çok iyi top saklar, ayaklarına hakim. Zaman zaman şutları da etkili. Top rakipteyken savunma konusunda dezavantajları var. Mevcut fizik ve kondisyon durumunu bilmiyorum.

Fenerbahçe’de yıllardır orta saha fetişizmi var. Mevkiye hep kalabalık ve eksik isimleri doldurdular.

Şu an için de 40 yaşında ki Emre ve Gustavo dışında hepsi ancak rotasyon olur. Emre’nin gözü hep kulübede olacak.

Tek forma,30-40 dakika , ZTK ve 5-6 maç için adaylar

Jailson
Ozan
Ekici
Tolgay
Tolga
Zajc

öyle 500.000’e de oynamıyor bunlar yani.

Korkunç yanlış planlama.

Fenerbahçe’de yıllardır orta saha fetişizmi var. Mevkiye hep kalabalık ve eksik isimleri doldurdular.

Şu an için de 40 yaşında ki Emre ve Gustavo dışında hepsi ancak rotasyon olur. Emre’nin gözü hep kulübede olacak.

Tek forma,30-40 dakika , ZTK ve 5-6 maç için adaylar

Jailson
Ozan
Ekici
Tolgay
Tolga
Zajc

öyle 500.000’e de oynamıyor bunlar yani.

Korkunç yanlış planlama.
:giggle:

Üst Alt