Luiz Gustavo Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luiz Gustavo Resmen Fenerbahçe'de

Fenerbahçe’de yıllardır orta saha fetişizmi var. Mevkiye hep kalabalık ve eksik isimleri doldurdular.

Şu an için de 40 yaşında ki Emre ve Gustavo dışında hepsi ancak rotasyon olur. Emre’nin gözü hep kulübede olacak.

Tek forma,30-40 dakika , ZTK ve 5-6 maç için adaylar

Jailson
Ozan
Ekici
Tolgay
Tolga
Zajc

öyle 500.000’e de oynamıyor bunlar yani.

Korkunç yanlış planlama.

Ben zaten o işe anlam veremedim. Rami'yi biraz da bu yüzden almadılar mı, Jailson orta sahaya dönsün orta sahadan top çıkarabilelim diye? Jailson'u DOS olarak oynatabilirlerdi rahatlıkla Rami gelince. Jailson itin teki ama pas yapabilen oyunu açabilecek potansiyele sahip bir adam. Özellikle başarısız olmaları durumunda ellerinde hiç oynamamış ve kurtulmaları gerkeen çok sayıda orta saha oyuncusu olacak.

@Eray Emeklier eray abinin detaylı yorumları.twitterdan birini de örnek vermiş gustavo için @Keramettin TANRIVERDİ

Marsilyayi 2 senedir takip ederim taraftarindan dolayı sempatik gelir ama Çoğu kaybettikleri macta gustavo alan alamadigi icin boşta olan rakip oyuncusu yüzünden gol yiyorlardi.

Bayerndeki gustavo değil hatta wolfsburgdaki bile değil. Fifa oynayanlarda bilir stoper özel kartlari vardi adamin çünkü top yapabiliyor ve orta saha yerine bari defansi kapasin diye defansta da denediler.

Şuan fenerin saldırması işimize gelir çünkü sadece ismine bakip yanilacaklar.

Ohh bu kamiller gustavo ya 5.5 bayıldılarsa aşırı sevinirim. Gustavo gelince seyredin nasil pozisyon almasi düşmüş. Asiri dususte bir adam.

Harika bir DOS değil hocam yanılıyorsun. Melo etkisi de yapamaz burada kimse o etkiyi kolay kolay yapamaz. Aidiyet duygusu para olan adam bunlar. Babasının hayrına gelmiyorlar. Melo'da öyle geldi ama sonra olanlar ortada. Ayrıca Gustavo'yu gelirse görürsünüz. Al gülüm ver gülüm Seri hep garanti pas atıyor diye burda eleştirenler vardı Gustavo'yu izlesinler %95le oynuyor hep yakına alıyor veriyor.

Ayrıca Gustavo'yu bir kestiler adamlar ilk galibiyetini aldılar. Futbol artık isimlerle oynanmıyor ama biz farkına varamadık daha.

İşte Gustavo öyle bir adam değil. Marsilya taraftarı feneri donunda sallar onlarda o aidiyeti yapmayan adam burada da yapamaz. Topunu oynar gider. 7.5m diyorlar ne güzel gitsin paraları devre arası da alamazlar birini satmadan

5.5 m diyorlar o külfet bonservisin altından kalkamazlar. Bizim Falcao olayı nasıl ekonomik olarak yükse Gustavo da benim için aynı külfettir.
32 yaşında ve inanılmaz düşüşte. Burası süperlig kardeşim diyenler olacaktır ama bırakın alsınlar asıl ihtiyaçları bu değil.

Çağan'ı da yıllardır takip ederim kaliteli bir gözlemcidir. O da benimle aynı paralel düşünceleri yazmış.
Bu sezona da kötü başladı. Nantes-Marsilya maçını açıp izleyebilirsiniz basmadığı kaç adam şut çekti de Mandanda kurtardı onları maç berabere bitti.
İnşallah alırlar çok küfür ederler adam hiç alan daraltmıyor bekliyor vs.

Riskli işler yapıyorlar. Zanka- Rami gibi iki ağır adımın önlerine bu ikiliden daha ağır luiz gustavo. Genç göbekli Ozan ve yaşlı göbekli Emre ile muazzam iyi kadro oldular.

Fener'in iyi başlaması yanıltmasın, Ersun'un huyudur sezon başı iyi başlayacak şekilde yükleme yapar devre arasına doğru çöker takımları, devre arası bir ara gazı verir sezon sonuna doğru tekrar düşer.

Terim'in bu konuda düşüncesi farklı genelde lige düşük vitesli başlar ilk milli takım arasından sonra vites arttırır, ikinci aradan sonra form zirvesine çıkar takım. devre arasına 1-2 maç kala düşer, ikinci devreye biraz toparlamış başlar. 3-4 hafa sonra düşer biraz formu son 9-10 hafta vites arttırarak devam eder. Bunun sebebi hem finali iyi götürmek, hem cl dönemine takımın en formda haliyle girmek. Her sene böyle olmuştur.

@Eray Emeklier eray abinin detaylı yorumları.twitterdan birini de örnek vermiş gustavo için @Keramettin TANRIVERDİ

Marsilyayi 2 senedir takip ederim taraftarindan dolayı sempatik gelir ama Çoğu kaybettikleri macta gustavo alan alamadigi icin boşta olan rakip oyuncusu yüzünden gol yiyorlardi.

Bayerndeki gustavo değil hatta wolfsburgdaki bile değil. Fifa oynayanlarda bilir stoper özel kartlari vardi adamin çünkü top yapabiliyor ve orta saha yerine bari defansi kapasin diye defansta da denediler.

Şuan fenerin saldırması işimize gelir çünkü sadece ismine bakip yanilacaklar.

Ohh bu kamiller gustavo ya 5.5 bayıldılarsa aşırı sevinirim. Gustavo gelince seyredin nasil pozisyon almasi düşmüş. Asiri dususte bir adam.

Harika bir DOS değil hocam yanılıyorsun. Melo etkisi de yapamaz burada kimse o etkiyi kolay kolay yapamaz. Aidiyet duygusu para olan adam bunlar. Babasının hayrına gelmiyorlar. Melo'da öyle geldi ama sonra olanlar ortada. Ayrıca Gustavo'yu gelirse görürsünüz. Al gülüm ver gülüm Seri hep garanti pas atıyor diye burda eleştirenler vardı Gustavo'yu izlesinler %95le oynuyor hep yakına alıyor veriyor.

Ayrıca Gustavo'yu bir kestiler adamlar ilk galibiyetini aldılar. Futbol artık isimlerle oynanmıyor ama biz farkına varamadık daha.

İşte Gustavo öyle bir adam değil. Marsilya taraftarı feneri donunda sallar onlarda o aidiyeti yapmayan adam burada da yapamaz. Topunu oynar gider. 7.5m diyorlar ne güzel gitsin paraları devre arası da alamazlar birini satmadan

5.5 m diyorlar o külfet bonservisin altından kalkamazlar. Bizim Falcao olayı nasıl ekonomik olarak yükse Gustavo da benim için aynı külfettir.
32 yaşında ve inanılmaz düşüşte. Burası süperlig kardeşim diyenler olacaktır ama bırakın alsınlar asıl ihtiyaçları bu değil.

Çağan'ı da yıllardır takip ederim kaliteli bir gözlemcidir. O da benimle aynı paralel düşünceleri yazmış.
Bu sezona da kötü başladı. Nantes-Marsilya maçını açıp izleyebilirsiniz basmadığı kaç adam şut çekti de Mandanda kurtardı onları maç berabere bitti.
İnşallah alırlar çok küfür ederler adam hiç alan daraltmıyor bekliyor vs.
Çağan'ı tanıyorum benim düşüncemle paralel konuşmuş, bence alan parselizasyonundan çok ayağı düzgün adama ihtiyaç vardı orada çünkü o oyuncu takımı ileri iter, ersun'un önde pres mantığına da uyar bu. Çünkü her ne kadar kabul etmeseniz de Kruse dışında her oyuncu defansif katkı veriyor bunlarda.

Not maliyet konusunda hemfikiriz.

Jailson’dan fazla ne iş yapacak bu arkadaş? İzlemediğim için soruyorum.

Bununla beraber sadece Vedat yeter demeleri ve Altay sonları olacak. İstedikleri kadar orta saha oyuncusu alsınlar. Hala iddia ediyorum şampiyonluk yarışında Beşiktaş ile çekişeceğiz. Bunlar da geriden bi gazla gelmeye çabalayan taraf olur en fazla.

Jailson’dan fazla ne iş yapacak bu arkadaş? İzlemediğim için soruyorum.

Bununla beraber sadece Vedat yeter demeleri ve Altay sonları olacak. İstedikleri kadar orta saha oyuncusu alsınlar. Hala iddia ediyorum şampiyonluk yarışında Beşiktaş ile çekişeceğiz. Bunlar da geriden bi gazla gelmeye çabalayan taraf olur en fazla.
Ayağı iyi abi, pas oyununa katkı verir yani ben bu özelliğini kaybettiğini sanmıyorum.

Lakin Nzonzi daha iyi oyuncu şu an.

Vizyon bunu almayacaktı Falcao gelince eli ayağına dolaştı. Çok para umarım kariyerinin dibini görür.

Çağan'ı tanıyorum benim düşüncemle paralel konuşmuş, bence alan parselizasyonundan çok ayağı düzgün adama ihtiyaç vardı orada çünkü o oyuncu takımı ileri iter, ersun'un önde pres mantığına da uyar bu. Çünkü her ne kadar kabul etmeseniz de Kruse dışında her oyuncu defansif katkı veriyor bunlarda.

Not maliyet konusunda hemfikiriz.
resmen gelirse,oynasın görürüz abi.bu ersun stoper arıyodu.rami olmazsa oraya,gustavoyu da direkt stopere ceker.

Üst Alt