# Lukas Podolski - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lukas Podolski

Cevap: # Lukas Podolski

arkadaslar forumdaki yazıları okudukça şaşırıyorum bundan bi kaç sezon öncesine kadar bu adamlar bizim lige ve takımımıza burun kıvırırken şimdi drogbaya podolskiye burun kıvıranlar var bunlar kariyerini ıspatlamış belli bi kalitenin üstünde her türlü alanda tecrübelere sahip oyuncular ne günlere kaldık yahu

sol açığın dünyada en iyilerinden. solda podolski sağda keita akar gider... ayrıca almancımız çok sıkıntı da çekmez:)

Aslinda bizim ihtiyacimiz olan tipten, sol tarafta Arda'dan ziyade, bu sistemde, Kewell'in yeri dolmamisti, Podolski'yi Köln'de felan izlemedim ama, aynen Kewell tarzinda oynuyor milli takimda, skorer bir sol kanat olarak. Kuyt'in Hollanda milli takiminda oynadigi gibi mesela. Gelmesi isabet olur ama bu takima bir 10 numara sart gibi.

Bizi beğenmeme lüksü yok bir defa. Yıldız oyuncu fln da değil. Köln gibi sıradan bir takımda oynuyor. Daha geçen hafta takımı 5'lik oldu. Biz almak istersek Podolski gelmiyorum diyemez. Ha gelirse de, bizim ligde ki en iyi sol açık olur orası ayrı.

Ya dostlar bazı şeylere çok düz bakıyoruz bazen,takmışsınız bir Türk düşmanlığına Podolski'nin.Saha içindeki heyecanın,rekabetin getirisiyle Nuri'ye bir hareket yapıldı evet,fakat geçen gün bir burada arkadaş Podolski'nin en iyi dostunun Türk olduğunu,ailesindede Türklerle evlilik olduğunu söyledi.Podolski bence kalitesini kanıtlamış bir futbolcudur,yaşıda 26 zaten,bu saatten sonra yapılacak en iyi şeylerden biri olur onu almak.

4-3-3 için kanat adamı Kewell'dır, skorer olması gerek, içeri kateden. Keita daha çok çizgiye inen bi dostumuz.

Üst Alt