# Lukas Podolski - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lukas Podolski

Cevap: # Lucas Podolski

Bu adami neden herkez istiyor ? :D yorumlara göre masallah ribery'den iyi sanacagiz.. Almanyada 2-3 talibi vardir baskada yoktur...

Sizler tabi sadece Milli maclarini tanidiginiz icin adami herzaman öyle oynuyor saniyorsunuz.... Ligte ortalama topcu gibi yani

Bence asil sen Bayern Munich maclari disindaki maclarini izlememissin tamam adam Bayern'de tutmadi ama Koln'de iki seferde cok iyi oynuyordu hala da oynuyor . Takimin beyni bir tek Bayern'de basarisizdi gelirse ki umarim gelir cok da zor olsa . Buyuk ihtimal cok is yapar demisti dersiniz . Daha yasi da gecgin degil .

Bence asil sen Bayern Munich maclari disindaki maclarini izlememissin tamam adam Bayern'de tutmadi ama Koln'de iki seferde cok iyi oynuyordu hala da oynuyor . Takimin beyni bir tek Bayern'de basarisizdi gelirse ki umarim gelir cok da zor olsa . Buyuk ihtimal cok is yapar demisti dersiniz . Daha yasi da gecgin degil .

Almanya ligini düzenli olarak izliyorum (haftada 2 mac garanti bazen 3) dönüsümlü oldugu zamanlar hepsine bakiyorum...

Kimse bana ahim sahim diye anlatamaz bu oyuncuyu...

iyi oyuncu evet kötü degil ama süperde degil yani...

Arda cebinden cikarir...

Podolski gelmesin, hiçbir ise yaramaz. Bir kere adamin mevkisi bile belli degil. Allah bilir bir de Arda'dan gelen bütün para bu gereksize yatirilir.

Almanya ligini düzenli olarak izliyorum (haftada 2 mac garanti bazen 3) dönüsümlü oldugu zamanlar hepsine bakiyorum...

Kimse bana ahim sahim diye anlatamaz bu oyuncuyu...

iyi oyuncu evet kötü degil ama süperde degil yani...

Arda cebinden cikarir...

Arda ile alakasi olmayan bir oyuncu . Arda cizgi oyuncusudur bu adamin asil yeri forvettir hatta ikinci forvettir Arda cok daha tekniktir fakat hizi Podolski'nin yarisidir . Podolski fuleli bir oyuncudur . Arda sut cekemez dogru duzgun . Podolski zimbalar .Pek kiyaslanacak oyuncu degiller .

Nuri ile yaşadığı olaydan bize ne geçmiş geçmişte kaldı.

Gelse süper olur.Çok şey katacağı açık

Drogba ve ismi geçenler geldi diye varsayalım.

--------------Drogba-------

------Podolski--------------

Arda--Hamit--Selçuk--Kazım

Insua--Ersan--Bougherra--Sabri

--------Yeni Kaleci-------

Vay babam vay...

Cevap: # Lukas Podolski

Podolski iyi bir oyuncu olduğu kadar, antipatikdir de... Ama, Fatih Terim onu adam eder. Gelsin isterim. :)

böyle adamlar istiyoruz iste.. Kendi takiminda banko oynayan adamlar. Kadro disi oyuncular transfer ederek basarili olamayiz.

flaş transfer ise istenilen onun adı podolski..evet az antipatikliği var ama luganonun yokmu :) bu tip adamların her zaman antipatikliği olur,harika bir oyuncu forvet hattında sorun bırakmaz bizde,nokta atışı transfer olur hem hava hemde yerden podolski çok çok iyi bir oyuncu,gelirse yılın transferi olur.

Gokmen ozdemire gore sol kanata ardanin yerine dusunulen isim. Begendigim oyunculardandir. Super olur gelirse

Üst Alt