Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Cevap: Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Fenerbahçe maçından sonra da söyledim hala da söylüyorum.Bana göre iyi bir teknik direktör değil.Kesinlikle güvenmiyorum.``Ne diyon olm sen`` şeklinde saldıracak olanlar varsa şimdiden söyleyeyim futbolculuğuna laf eden taş olur,saygımız sonsuz çok da severim kendisini ama böyle düşünüyorum.

Fenerbahçe maçından sonra da söyledim hala da söylüyorum.Bana göre iyi bir teknik direktör değil.Kesinlikle güvenmiyorum.``Ne diyon olm sen`` şeklinde saldıracak olanlar varsa şimdiden söyleyeyim futbolculuğuna laf eden taş olur,saygımız sonsuz çok da severim kendisini ama böyle düşünüyorum.

Ne diyon olm sen?

Sen o zamanlar kim bilir kaça gidiyordun. Hatırlamaman normal.

Karan ve Kabze'yi unutmus arkadas. Hagi o dönem Karan'ı postalamasaydı bir daha kendine gelemezdi. Aksine kendi iyiligiine oldu o hamle.

Bunun yanında sakatlanmasa suan Türkiye'nin en iyi sagbeki olacak Ugur ve Arda gibi yetenekleri Türk futboluna resmen sokan Hagi'dir. Daha evvelde yazdım, sırf Song ve Tomas hamleleri bir devrimdir ve Galatasarayı ucurumun en kenarından alıp zaten sampiyonluk potasında olan takımı bir sonra ki sezon sampiyon olmustur. Burada Eric Gerets'in ligdeki basarılı karambol futbol anlayısınıda unutmamak gereksede, Avrupa'da o futbolla asla bir yere gelemeyecegimizi ertesi sezon Bordeaux, PSV ve Liverpool bize cok güzel göstermisti. Herseyin sonunda Hagi'nin tek tutunagı ve en cok güvendigi dostu olan taraftar onu satmamıs olsaydı, bırakın Trömso'ya elenmeyi, oyanttıgı akılcı ve taktige dayalı futbol ve yaz sezonunda kuracagı takım ile finale kadar gidilebilirdi o sene.

Haa birde, anti-Hagi'ciler kendilerini yavas yavas gelecek sezona Hagi ile baslamaya alıstırsa iyi olur :haha:

Mete Alparslan@

Peşinden geliyorum:D,Haklısın..Ligde 3 veya 4 maç oynanasın alınan yabancılar ile ilgili yorumları ozaman değerlendiririz:D

Oyunculuğuna laf etmeyiz, ama teknik direktör olarak birçok taş eksik Hagi'de.Yav inşallah başarılı olur, ben istemez miyim hem Hagi'nin hem Galatasaray'ın başarılı olmasını, elbette isterim.Ancak şu durumdayken, şu transferlerle olacak iş değil, ayrıca transferleri hiçbir zaman kötülemedim, sadece verilen para çok fazla.Ona af ediyorum, Hagi'ye de güvenmiyorum değil güvenemiyorum.

Hagi geldiğinden bu yana iyi işler yaptı.Seneyede bu takımın başında olmalı.Sırf Misimoviç olayından dolayı Hagi ye takan arkadaşlar, haksızlar.Misimoviç olayı yönetimin bir taktiğidir.Performansı yerlerde sürünen adamın piyasası düşmesin diye, disiplindi bilmem neydi bahane edildi.Hem bu şekilde diğer oyuncularada göz dağı verilmiş oldu.

Misimoviç takımda oynadığı sürece yapabileceklerini gösterdi.Türkiyede iş yapamaz.

Oyunculuğuna laf etmeyiz, ama teknik direktör olarak birçok taş eksik Hagi'de.Yav inşallah başarılı olur, ben istemez miyim hem Hagi'nin hem Galatasaray'ın başarılı olmasını, elbette isterim.Ancak şu durumdayken, şu transferlerle olacak iş değil, ayrıca transferleri hiçbir zaman kötülemedim, sadece verilen para çok fazla.Ona af ediyorum, Hagi'ye de güvenmiyorum değil güvenemiyorum.

Bende böyle düşünürken şu yazılar karşıma çıktı.;

Yekta, Stancu, Zapata & Galatasaray - PCLion FC

extensor: Yedek Kalmak Yasak - Galatasaray Geleceği Hazırlanırken

Bekleyelim görelim derim ben..

Hagi kendi takımımı kurdum diyene dek destekleyeceğiz tabi... Unutmayalım, (yeni transferler dışında) bu kadro 3 teknik direktör eskitti.

Ne yazıkki Hagi kendisini desteklememiz için bize herhangi bir ışık vermedi ve sezon sonuna kadar da vermeyecek gibi duruyor.

Aldırdığı oyuncular bile gösteriyor ki Hagi dünya futbolundan çok uzak bir noktada,takip ettiği 2 lig var biri Romanya biri Türkiye,geri kalan liglere gözünü yummuş durumda.

Oynattığı futbol diyecem ortada öyle bir futbol da yok.

Geldiğinden beri maçların yarısından fazlasında gol atamadık,çoğu maç 2 pozisyondan fazlasını göremedik.

Hagi'nin bizi Avrupadaki 2.sınıf takımlar arasına sokacağına inanmıyorum,dolayısıyla destekte vermeyecem köstekte olmayacam.

evet hagi geldiğinde takım süperdi şampiyonluğa koşuyordu dünya bir barcelona birde galatasaraydan bahsediyordu ama hagi geldi ortalığı mahvetti

Ne yazıkki Hagi kendisini desteklememiz için bize herhangi bir ışık vermedi ve sezon sonuna kadar da vermeyecek gibi duruyor.

Aldırdığı oyuncular bile gösteriyor ki Hagi dünya futbolundan çok uzak bir noktada,takip ettiği 2 lig var biri Romanya biri Türkiye,geri kalan liglere gözünü yummuş durumda.

Oynattığı futbol diyecem ortada öyle bir futbol da yok.

Geldiğinden beri maçların yarısından fazlasında gol atamadık,çoğu maç 2 pozisyondan fazlasını göremedik.

Hagi'nin bizi Avrupadaki 2.sınıf takımlar arasına sokacağına inanmıyorum,dolayısıyla destekte vermeyecem köstekte olmayacam.

Valla ben 2 pozisyonuda goremedim:),,her maç 20. dakkadan sonra bu kadar zevk yoksunu maçlar oynadığımız için direk tv'yi kapatıyorum..

Bundan sonra Hagi'nin takımını izleyeceğiz.O yüzden ligin ilk yarısına göre Hagi'nin başarılı olup olmadığına bakmamak lazım.

Ne güveniyorum, ne de güvenmiyorum, her zaman söylerim en az 3 yıl geçmeli, nasıl bir teknik direktör olduğunu anlamak için, şimdiden tartışmaya gerek yok.

Takımınıza güvenin, gerisi zaten gelir.

Ligin ilk yarisinda Hagi ancak gazla biseyler yapabilirdi, cünkü kendi kurdugu takim degildi ve oyuncularida tanimiyordu. Ama simdi ara döneminde oyunculari tam anlamiyla tanima firsati oldu ve kendi istedigi hemen hemen her oyuncuyuda takima katti. Bundan sonra artik sahada Hagi'nin takimi olacaktir ve bu takimdan sadece Hagi sorumludur.

Hagi başlığına da yazmıştım;

İlk dönemi;

Saidou-Conceicao-Song-Tomas-Ribery

Aldırdığı yabancılar bunlardı.

Ribery-Song-Tomas'ı anlatmaya gerek yok. Conceicao çok faydalı oldu. Saidou da sonraki sezon çok iyi oynamıştı.

En yüksek bonservis Ribery'ye verilmişti yanlış hatırlamıyorsam. Yarı yıl kiralık bedeli 500 bin euro, satın alma opsiyonu 3 milyon euro. Conceiao 1 dolara gelmişti, temsili.

İkinci dönemi;

Culio-Kazım-Yekta-Stancu-Zapata

Bu transferleri Hagi'nin yaptırdığı kesin. Bu adamları istediği yani. Zapata-Stancu-Culio'nun nereden geldikleri malum Kazım için Hagi de aynısını söyledi Adnan Polat da. "Sorumluluk tamamen Hagi de, o çok istedi" dedi. Hagi de doğruladı. Yekta olayında da Tugay'ın yoğun ısrarı varmış bildiğim kadarıyla.

Culio-Kazım'ın maliyetleri çok düşük. İkisi de iyi ama Culio cuk oturdu tabiri caizse. Zapata bedava, Stancu normal, Yekta biraz uçuk. Yine de rakamlar geçtiğimiz yıllara göre çok düşük.

Mete Arda-Uğur'un çıkışı, Ergün-Ayhan-Cihan ve Orhan'ın mevkii değişiminden falan bahsetmiş zaten.

Bunlar Hagi'ye şans vermemiz için gerekli krediyi sağlar bence.

Üst Alt