Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Cevap: Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Amacın nedir onu çözmedim o zaman. Yönetim kötüyse kötü herkes hemfikir zaten??

O lafı ben kullanıyormuşum gibi söyleyip durmana anlam veremiyorum.

Sana sadece işi nasıl sonuna kadar kovaladık onu anlattım.

?

amacim bu hurafeler ustunde Fr ye sallayanlara cevap vermek

he hagi iyi FR kotu

sanki kadrolar cok farkliydi 1 senedir

alin size bir ornek daha

FR ye bir konuda cok salladim ben

bu kova aykutu oynatip ufugu oynatmiyordu

sapina kadar hakliymis

hadi desenize neden korkuyorsunuz

Burada Hagi ile ilgili yapılan olumsuz eleştirilerin Hagi'nin kendisine, kişilğine, futbolculuğuna, Galatasaraylılığına, klüp efsaneliğine olmadığı, tamamı ile teknik adamlığına olduğu ve olması gerektiği unutulmasın.

alin size bir ornek daha

sapina kadar hakliymis

Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin?

Aykut bizi Steau maçlarında yaktı, 20 milyon euromuza mal oldu. Hiçbir güç bana onu savunduramaz. İkisi de birbirinden berbatmış o ayrı.

amacim bu hurafeler ustunde Fr ye sallayanlara cevap vermek

he hagi iyi FR kotu

sanki kadrolar cok farkliydi 1 senedir

Hepsi hurafe değil. Yanlışları çoktu Rijkaard'ın. bana göre öncelikle duruş sorunu vardı. Eğer bu sabotaj, yönetimin işine karışması gibi olaylar doğruysa. Çözüm üretemeyişi, aldırdığı adamlardan katkı alamamamız vs...

Hagiye Güvenince Ne B** oluyor Adam bu sene ligde 5 mac Kazanmistir hadi Tas catlasin 7 diyek 5 bile yoktur ama

alin size bir ornek daha

sapina kadar hakliymis

Haklisin o Kazma Ufuk 40 Metreden goller yiyor Hagi Takmis ona sok bari aykutu Zapatayi oynatmiyorsan bide o herife güvenin diyolar

Leo bari puan kurtardigi maclar oldu. AMa iyi hak ettik bunlar, zengin zübbe gibi altini begenmedik, pirlanta istedik. Kendi oyuncularimza destek olacagimza küfür ettik, yuhladik. Neden bilinmez, iyi güzel oluyor, bunlar belki bile daha güzel günlerimiz. daha beterini cok cok hak ettik

Tanımadığını nerden biliyorsun ? Belki Monaco izledi, bu sezon Galatasaray maçlarını izlerken Pino dikkatini çekti.

Hagi zaten Monaco ve Pino hayranıdır.Pino'lu Monaco'nun,ligdeki durumunu aldırmaksızın sırf onun için izliyormuş maçları.Geçen sezon Monaco'da çıkardığı 90 dakika bir elin parmağını geçmezken,Hagi sürekli Pino için tv başındaymış.Bizde Hagi gelene kadar 4 tane 90 dakika maç çıkarmışken ve hepsinde de silik bir görüntü sergiliyorken,neyin tanımasından bahsediyorsun daha.Fenerbahçe maçı öncesi böyle bir riski almak o kadar kolay mı.

offffffffffffffff,of .............bende artik bilmiyorum destekmi vereyim,kufurmu edeyim!

ama bir sey biliyorum 100%-I LOVE YOU HACIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :) :)

Velosoyu beğenmeyip bamı oynatan adama güvenemiyorum

Hemen gaza geliyorsunuz.Veloso'yu beğenmediğini Hagi'nin ağzından duydun mu?Üstelik bundan sonra Bam'ı izlemeyeceksek Hagi'nin aldığı oyuncuların sayesinde izlemeyeceğiz.Yönetim 2012 kriterleri diyerek takım kalitesini aşağıya çekti ve gitmedikleri sürecede bu kalite artmayacak.

Harika bir futbol oynuyordu Fenerbahçe derbisine kadar takım.

Oynamıyorduk. Pas sayımıza baktığımda 260-270 lerdeydi. Fenerbahçe'nin ise 500 hatta 600'ü vurduğu maçlar biliyorum.

Zaten onlar sonuna kadar götürdü işi. Biz yapamadık, dediğin gibi olsaydı, Arda-Baros'a bu kadar bağımlı olmazdık ve her türlü iddiamızı sürdürürdük.

Üst Alt