Lyon, Kerem Aktürkoğlu ile Görüşüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lyon, Kerem Aktürkoğlu ile Görüşüyor

As reported by BUT, Lyon have entered negotiations with Galatasaray over the signing of their Turkish international winger Kerem Aktürkoglu.

However, the 23-year-old’s contract runs until 2026 and Lyon remain well short of Galatasaray’s valuation of the player but are looking to position themselves ahead of the competition having watched the player several times in person this season.

To secure the forward’s signature, Lyon will have to push hard, say the outlet, with clubs from England and Spain both also interested but talks are ongoing with the Ligue 1 club.

Ignazio Genuardi imzalıymış. İyi kaynak.

Bu arada Yağız sanırım, Cheyrou izledi ancak Kerem’i beğenmedi diyordu. Haberde Cheyrou’nun özel olarak beğendiği oyuncu diyor. Millette Yagız haberinden Kerem’e sallıyordu.

Ben ingiltere'den ciddi ilgilinen iddiali bri takım olsada Pound üzerinden ve % satış opsiyonlu değişik işler olsun istiyorum.

Lyon - fransa ligi ne kadar yarar kereme bilemedim. İngilterede izlemek ciddi isterim çünkü.

EPL'ye uygun değil bence Kerem. Teknik özellikleri yetersiz gelebilir oraya.

Ligue 1, Bundesliga, La Liga daha uygun olur gibi.

Ne bileyim yav en çok izlediğim takım misal City orada. Sterling den tek farkı az bir şey pas aklı ve içeriye girme.

Ben şahsi keyif için birazda - EPL her ligin üstünde herkesde olduğu gibi. adamların her görselinden tribününe stadına kalite ve futbol akıyor.
Oralarda görmek isterim bizden çıkan birinin.

Üst Alt