Lyon, Kerem Aktürkoğlu ile Görüşüyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lyon, Kerem Aktürkoğlu ile Görüşüyor

Ne bileyim yav en çok izlediğim takım misal City orada. Sterling den tek farkı az bir şey pas aklı ve içeriye girme.

Ben şahsi keyif için birazda - EPL her ligin üstünde herkesde olduğu gibi. adamların her görselinden tribününe stadına kalite ve futbol akıyor.
Oralarda görmek isterim bizden çıkan birinin.
Kerem EPL'de kaybolabilir. Tempo sorunu yaşayacağını düşünüyorum.

Misal Coutinho aston villaya 20 M avroya gitmiş - barçanın %50 mi (yanlış olabilir bu oran) sonraki satış payı var.

Tartıya koyuyorum neden olmasın diyorum.

Misal Coutinho aston villaya 20 M avroya gitmiş - barçanın %50 mi (yanlış olabilir bu oran) sonraki satış payı var.

Tartıya koyuyorum neden olmasın diyorum.
Coutinho saf yetenek ya :) Düşüşleri olmasa tavanını gördük zaten L'pool da.

Kerem ile karşılaştırmamak lazım. Kerem açısından iyi olmaz.

Ayrıca ingilizler Kerem'e 10m€'dan fazla vermezler.

Coutinho saf yetenek ya :) Düşüşleri olmasa tavanını gördük zaten L'pool da.

Kerem ile karşılaştırmamak lazım. Kerem açısından iyi olmaz.

Ayrıca ingilizler Kerem'e 10m€'dan fazla vermezler.

Winger futbolcu marketi daha bol havuzlu market orda haklısın tabi .

Benim gönlümden geçen orası :) yoksa knedisi için neresi hayırlı ise o olsun.

Coutinho bende çok severdim liverpoolda ba beğenirdim ama barçadan sonra grafik aşağı - AVilla'da tam nasıl bilmiyorum.

fiyat miyat bir kenara ben hala kendi düşüncemin arkasındayım.

Kerem, Nelsson ve Marcao'dan daha önce satışı düşünülmesi gereken futbolcu. Kanat havuzu daha bol ama stoper oturtmak çok çok daha zor bana göre.

Güzel para kazanacaksak bu ilk Kerem'den olmalı - oda becerirse yürür gider. bizde gurur duyarız (sonraki satış opsiyonları falan filan kesin konmalı)

fiyat miyat bir kenara ben hala kendi düşüncemin arkasındayım.

Kerem, Nelsson ve Marcao'dan daha önce satışı düşünülmesi gereken futbolcu. Kanat havuzu daha bol ama stoper oturtmak çok çok daha zor bana göre.

Güzel para kazanacaksak bu ilk Kerem'den olmalı - oda becerirse yürür gider. bizde gurur duyarız (sonraki satış opsiyonları falan filan kesin konmalı)
Bazı arkadaşlar stoperlerin yerli olması gerektiğini düşünüyor.

İsim vermeyeyim şimdi :) Görürlerse damlarlar zaten.

Bazı arkadaşlar stoperlerin yerli olması gerektiğini düşünüyor.

İsim vermeyeyim şimdi :) Görürlerse damlarlar zaten.

doğruya doğru - Nelsson Marcao iyi bir ikiil - epey iyi anlaşıyorlar, ilişkileri belli ki iyi. Yani AVL 'de az gol yiyip oyun ile gol bulup puan topladıysak ettiysek grupta bu adamların atak durdurmaları çok falza oldu.

Yerleri defansif anlamda kolay olmaz - ama kanat oyuncu havuzu daha gniş olduğundan ilk güzel satış Kerem olmalı.

daha fazlasının satılması söz konusu ise Kerem - Nelsson hesaplanmalı .en en en son Marcao olmalı satılacak oyuncu.

doğruya doğru - Nelsson Marcao iyi bir ikiil - epey iyi anlaşıyorlar, ilişkileri belli ki iyi. Yani AVL 'de az gol yiyip oyun ile gol bulup puan topladıysak ettiysek grupta bu adamların atak durdurmaları çok falza oldu.

Yerleri defansif anlamda kolay olmaz - ama kanat oyuncu havuzu daha gniş olduğundan ilk güzel satış Kerem olmalı.

daha fazlasının satılması söz konusu ise Kerem - Nelsson hesaplanmalı .en en en son Marcao olmalı satılacak oyuncu.
Cicaldau ''The Barella'' yı 10 a falan ittirsek negzel olur.

Cicaldau ''The Barella'' yı 10 a falan ittirsek negzel olur.
Morutan'ın aksine - yani morutan'ın denenecek derecede kazanılmadığını ya da futbola odaklanmasının sağlanamadığı görüşündeyim - sezon başında bu adamın nasıl kalça çevirip adam eksilttiğini gördük.

Cica'da onca maça rağmen toptan kaçan - sorumluluğu - ortasahayı topla geçmeyi pek beceremeyen profil cizdi - Piyango olur süper olur.

Üst Alt