Lyon, Kerem Aktürkoğlu'nu 8 Milyon Euro'ya Kapmak İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lyon, Kerem Aktürkoğlu'nu 8 Milyon Euro'ya Kapmak İstiyor

Bu adamın maaşına 2 katı zam yapıp sözleşmesine 20 milyon euroya serbest kalır maddesi eklememiz lazım derhal kabul etmiyorsa paf takımına gönderelim oynatmazsak kimse transfer etmek istemez bunu sözleşmeyi kabul ederse kendini gösterir ve 20 milyon euro verene gider o kadar
Bizimkiler 15 milyon koymak istemisler ama kabul etmemisler.

Sezon öncesinde söylemiştim Kerem düzenli oynarsa ve skor üretirse sezon sonu güzel teklifler gelir diye.

Düzenli oynuyor ama skor üretme konusunda özellikle ligde şimdiye kadar iyi değil. Biraz şanssızlık da var ama daha çok son vuruş beceriksizliği ve yanlış tercihlerden kaynaklı.

Beklediğim gelişimi gösteremedi daha bu sezon. Bunun ilk nedeni gerektiğinden fazla yük bindirilmesi ikincisi de çok fazla oynatılmasından dolayı kendini ben oldum diye görmesinden kaynaklı. Kerem kaç haftadır adeta sürünüyor hoca bunu nasıl görmüyor anlamıyorum gerçekten.

Herşeyi bir anda elde etmek çok zor. Kerem'in eksikleri daha çok ama biraz doğru yönlendirme ile rahatça 10 Milyona satılabilecek kıvama gelebilir.

Haberin gerçek olduğunu sanmıyorum. Eğer cidden öyle bir teklif gelirse düşünmeye gerek yok, verin gitsin. Bu saatten sonra düzelemeyecek defoları olan bir futbolcu. Takımın doğru dürüst bir hücum organizasyonu olmadığı için böyle çok fazla top kaybıyla oynayan, defansif katkısı zayıf, biraz girişken adamlar overrrated hal alıyor.

Orta saha hattının bu denli aciz kalmasında beklerin ve kanat oyuncularının yetersizliğinin de önemli payı var. Yedlin-PVA-Kerem-Morutan' ın perte çıkarmayacağı bir orta saha hattı yok!..

Kerem özellikleri bakımından 30-35 milyon edecek bir oyuncu. Ama şuanda o patlamayı daha yapamadı. Marcao olayından sonra da yapacağını pek düşünmüyorum. Gitmesi O’nun açısından da olumlu olur tabii 8 milyon değil.15 civarı giderse makul olur.

Bu haber menajer ittirmesidir kerem sözleşme yenilemek istiyorsa casperlığı bıraksın maç başı da 30 top kaptırma huyundan vazgeçsin , kendisi yüzünden her maç pva yetersiz kalıyor.

Üst Alt