Lyon, Kerem Aktürkoğlu'nu 8 Milyon Euro'ya Kapmak İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lyon, Kerem Aktürkoğlu'nu 8 Milyon Euro'ya Kapmak İstiyor

Yeni sözleşmesine her asiste 5000€ + her gole 2500€ ödül, ancak her top kaptırma için 1000€ ceza maddesi konulsun.
(Rakamları attım)
Böylece gol atmayı düşünmekten çok asist yapmaya yönlendirilsin.

Hemen Verin gitsin Lyon yetkililerini futbol izlemeye
ve futbolcudan anlamaya davet ediyorum
Terimide yanında hediye verelim Topçudan anlamayan yöneticilerine
birde teknik direktör eklemiş oluruz

Bir de yüzde 20 satıştan pay olursa gayet satılabilir. 10+%20 müthiş olur. Bizde daha fazla gelişebileceğini düşünmüyorum. Geriye gider ama gelişmez. Geçen seneki Taylan ile bu seneki Taylan arasındaki farka bakın. Aynısı olur.

Bu yabancı kısıtlamasının olduğu zamanda keremi göndermek bu fiyata aptallık olur sonra gelsin babeller Ömer bayramlar

Ben olsam 8 milyona +2 milyon bonus+ sonraki satıştan pay ister ve satarım. Yerine de devre arası Midtiylland'tan Aral Simsir'i alır denerim, alt yapısıyla bile fark yaratabilir Aral Şimşir ki parlamadığı için uygun fiyata alınabilir herhalde.

Bu yabancı kısıtlamasının olduğu zamanda keremi göndermek bu fiyata aptallık olur sonra gelsin babeller Ömer bayramlar
Hıh işte yabancı kısıtlamasının en büyük saçmalığı da bu, mesela diyelim teklif gerçekten var bence de Kerem 'in yerine oynayacak yerli oyuncuyu hazırlamadan satmamak gerekiyor. Hele ki seneye 4 yerli oyuncuyu sahaya sürmemiz gerektiğini düşünelim Kerem + Halil 'in gittiğini düşünelim

Saçmalık resmen, böyle bir kısıtlama olmasa hem 3. ligden gelen Kerem 'i oynatıp para kazanarak satmış olan Galatasaray kazanır hem 3. ligden Galatasaray 'a Milli takıma sonrasında Lyon 'a sıçrama şansı bulan Kerem kazanırdı

İşin açıkçası Fatih Terim çok iyi bir geliştirici olduğuna inanmıyorum Kerem 3 sene daha düzenli oynasın bugün oynadığı futboldan çok farklı olacağını sanmam açıkçası, ama Lyon 'a gider de Peter Bosz ile çalışırsa bayağı avantaj Kerem için

Peter Bosz 'un son dönemde birlikte çalıştığı ve yükselişine yardımcı olduğu Edmond Tapsoba, Patrik Schick, Bertrand Traoré, Davy Pröpper, Charles Aránguiz, Kai Havertz, Leon Bailey, Moussa Diaby, Kevin Volland, Nadiem Amiri, André Onana, Davinson Sánchez, Hakim Ziyech, Kasper Dolberg gibi oyuncular var

Ben Kerem 'in yerinde olsam 22 yaşında Fransa 'da Lyon gibi bir takımda Peter Bosz ile çalışma fırsatı elime gelse bugün valizimi toparlayıp Fransa 'ya uçak biletimi alırdım herhalde

Üst Alt