Lyon’un Yıldızı Florya Yolunda - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lyon’un Yıldızı Florya Yolunda

Cevap: Lyon’un Yıldızı Florya Yolunda

Bastos iyi ama bir Melo değil.

Bastos 29 yaşına gelmiş Lyon bu sene sattı sattı satamadı daha yüksek bonservis kazanamaz Bastos'tan.

O.Lyon bence satmak isteyecektir.

Neyi alamayız ya? Neyi alamıyoruz?

Elin ezik takımı, şike yapıyor, ŞL'inden ihrac ediliyor, Başkanları metrisde, Teknik direktörlerini tanıyan yok, gidiyor Sow'u alıyor 12 milyon Euro'ya.

Senin takımın Şampiyon olmus, ŞL'ne direk katılacak, Maddi açıdan şu anda en iyisisin, Fatih Terim gibi vizyonlu hocan var, Aysal gibi Prestijli başkanın var alamayız.

10 milyona biter bu iş. Yeterki istesinler.

Bastos çok iyi bir oyuncu. Hamit, Selçuk, Bastos üçlüsü bizde olursa rakip kale ceza sahası dışından çok büyük tehdit altında demektir. :)

Neyi alamayız ya? Neyi alamıyoruz?

Elin ezik takımı, şike yapıyor, ŞL'inden ihrac ediliyor, Başkanları metrisde, Teknik direktörlerini tanıyan yok, gidiyor Sow'u alıyor 12 milyon Euro'ya.

Senin takımın Şampiyon olmus, ŞL'ne direk katılacak, Maddi açıdan şu anda en iyisisin, Fatih Terim gibi vizyonlu hocan var, Aysal gibi Prestijli başkanın var alamayız.

10 milyona biter bu iş. Yeterki istesinler.

Ben bu yıl ülke olarak ceza alacağımızı düşünmekteyim Onur maalesef.

------------------------Muslera-----------------------------

------------Semih Kaya-----------T.Ujfalusi-----------------

--E.Eboue-------------------------------------Hakan-------

--------------F.Melo------------Selçuk İnan-----------------

---Hamit Altıntop-----------------------------M.Bastos------

----------------M.Suarez-------Elmander---------------------

4 yerli oluyor.Ligde bir yabancıyı çıkarıp yerine iyi bir yerli koyarsın.

bu kadroyu ben fifa 12de kurdum :D

yanliz hamitin yerine engini biraktim.

Mükemmel olur. 12'den aşağı da bitiririz diye düşünüyorum. Yeter ki ısrarcı olalım.

bastos 7 melo kiralik olacak bence yine 1,5, birde suarez ayarinda forvet 10 etti sana 18,5 milyon.

ona göre tas gibi takim kurmus oluruz birkeren kiyin su paraya !

bence hamitin yanina birde chivu gelir bonservisiz transferi kapatiriz.

yanliz suareze 10 filan vermez bizimkiler de berbatova yönelirler bonservisi

ellinde oldugu icin bilmiyorum manchester opsiyonu kullandimi ?

Burada Mertens gibi bir ismi önerince ooo fm mi oynuyoruz diye tepki verenler şimdi 29 yaındaki Bastosa 10,12 miyon bayılıyorlar.

Bizim sağ kanatta hamit oynayacaksa bizim sol kanata daha teknik,daha kreatif bir oyuncu almamız gerekir.Yani dar alandada top hakimieti iyi bir oyuncu gerekiyor.

Bastos tabiki kaliteli oyuncu fakat çok abartılıyor.Heleki 10 milyon falan hiç etmez.En büyük eksiği,daha büyük takımlara gidememesinin nedeni top hakimiyetinin iyi olmamasıdır.

Hamit ve Bastos kanatları ve BUrak ve Elmander ikilisi Çok müthiş şut potansiyeli haricinde kreatif olarak kapanan takımlara karşı gene çok zorlanırız.Bizim ihtiyacımız Suarez,Mertens tarzında adamlardır.

Galatasaray’dan 10 milyon euro!

Sarı kırmızılılar Lyon'un yıldız oyuncusunun transferini bitirmeye kararlı...

26542.jpg

Türkiye’yi önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Galatasaray için her gün farklı bir transfer haberi yayınlanıyor. Fransız ‘foot-sur.7.fr’ adresli internet sitesi, Sarı-Kırmızılılar’ın Olympique Lyon’lu Michel Bastos’a kancayı attığını iddia etti. Haberde, “Lyon’un önümüzdeki sene için kadrosunu koruması zor görünüyor. Michel Bastos’u satmaya Lyon Başkanı Aulas da sıcak bakıyor. Lille ve Roma’nın istediği Brezilyalı futbolcu için en cazip teklif Galatasaray’dan geldi. Bastos için İstanbul ekibi 10 milyon Euro’yu gözden çıkardı” denildi. Sambacı bu sezon Lyon formasıyla 22 maça çıktı. 28 yaşındaki oyuncu 6 gol atarken, 7 de asist yaptı.

Galatasaray’dan 10 milyon euro! - Her Şey Spor

akıllı davranırsak 8'e bile alabiliriz bastosu eski popülerliğinde değil şuan..

Galatasaray’dan 10 milyon euro!

Sarı kırmızılılar Lyon'un yıldız oyuncusunun transferini bitirmeye kararlı...

26542.jpg

Türkiye’yi önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Galatasaray için her gün farklı bir transfer haberi yayınlanıyor. Fransız ‘foot-sur.7.fr’ adresli internet sitesi, Sarı-Kırmızılılar’ın Olympique Lyon’lu Michel Bastos’a kancayı attığını iddia etti. Haberde, “Lyon’un önümüzdeki sene için kadrosunu koruması zor görünüyor. Michel Bastos’u satmaya Lyon Başkanı Aulas da sıcak bakıyor. Lille ve Roma’nın istediği Brezilyalı futbolcu için en cazip teklif Galatasaray’dan geldi. Bastos için İstanbul ekibi 10 milyon Euro’yu gözden çıkardı” denildi. Sambacı bu sezon Lyon formasıyla 22 maça çıktı. 28 yaşındaki oyuncu 6 gol atarken, 7 de asist yaptı.

Galatasaray’dan 10 milyon euro! - Her Şey Spor

Ulan...bos verin bu haberleri!

Biz 10mil.evro vermeyiz!

:sgr: :sgr:

Bu adam gelsin Türkiye Ligi garanti olur.

Selçuk Melo Bastos orta sahası Türkiye Ligi'nde şov yapar.

Valla 10 Milyon da verirdim ben Bastos´a. Bastos bu ya.

Costurur bizi. Melo´nun cok samimi arkadasi. Ikisi de mutlu olurdu Türkiye´de.

önce MELO! ardindan Bastos olabilir ama yinede FORVET diyorum. bu Burak Yilmaz veya Suarez olursa cok ama cok memnun olurum.

orta sahamiz --?????-Selcuk--Melo--Hamit olarak Turkiye ligi icin 2 gömlek üstün ve Sampiyonlar ligi icin de cok iyi olmazsada yine yeterlidir.

Evet Bastos gelirse Sampiyonlar liginde bile kafa tutacak bir orta sahamiz olur. Oyun anlayisinda Hakan Balta ve Eboue de cok daha etkili olurlar bunu kimsa ikna etmez ama öncelik Felipe Melo ve ardindan bitirici bir forvet.

Üst Alt