M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak"

Cevap: M.Aydınlar l Play off sistemi kesin olarak uygulanacak

lan 1 yıl decodere para vereceğime son 6 maçı gider cafede izlerim daha iyi.

hemde daha ucuz

Lig Tv'ye zarar verir bu uygulama aslında... Evdeki hesap çarşıya uymayacak bence:D Senelik üye olacağıma, Play Off zamanı AYLIK üye olurum... Nasılsa şampiyon Play Off'tan çıkacak! Değil mi?

Sevgiler...

Zeka fışkırıyor resmen yaptığı hamlelerden.Bu adamın seçildiği gün muhtemelen futbolumuzun en lanet edilesi günlerinin başında gelecek...

Ulan tff senden büyük uefa varr !!! acısı çıkar bunların

Ligtvye baskı apalım. Mail filan atalım. Bu sisteme geçilirse aboneliklerimizi iptal ettireceğiz filan diye.

Nasıl olsa futbolu digiturk yönetiyor.

Arkadaş şu sistemin gelmesi için 1 tane sebep söylesinler ya,1 tane abi?

..1 hafta bu sistemi nasıl getirip karar alıyorlar gercekten inanılmaz.sen sorunları çözmekten kaçarken tff nin bu yeni uygulaması kesinlikle fb için lig tv içindir.ben 2 üyeliğimi 1 ay önce iptal ettirdim,ayda 200 tllig tv ye parac verceme her iç saha maçına giderim..

Afferdersiniz ama bu adam Türk futbolunun içine ''etmiştir''

Ben 3. 4. olduktan sonra playoffla gelecek şampiyonluğu istemem açıkçası.Ayrıca bu sistemden sonra Anadolu takımları tamamen piyon haline getirildi.

Yayıncı kuruluş haddinden fazla para ödedi.Kendini ona dayandırarak imparator ilan etme çabasında.Yayın ihalesi tekrar yapılmalı ve lig hakettiği değerle satın alınmalı.

Futbolu bize nasıl verdilerse damardan zamanında, şimdi aynen geri alıyorlar, kendi oyunlarını getiriyorlar..

Yemin ediyorum beyin gelişimi geri kalmış bu heriflerin sene sonuna kadar toplanan puanı ikiye bölsen ne fark edicek :D Ben transferleri bekliyorum eğer umduğum gibi ligin tozunu atıcak bir kadro olmazssa bayrama kalmadan iptal ettiricem Lig Tv'yi

Üst Alt