Maç | Lig | Kupon - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hafta sonu için bankolarım:
sivas
bolu
benfica
3 ü toplam 2 oran verir handikaplı kazanırları 4 filan verir...bu maçlarda top yuvarlak değil sonucu belli maçlar

Beşiktaş handikap yapamaz.Kazanmaları bile soru işaretli.Alanyaya çifte şans denenebilir.2.98 oranı var iddaa'da.İllegalde 3.50 civarıdır

Beşiktaş handikap yapamaz.Kazanmaları bile soru işaretli.Alanyaya çifte şans denenebilir.2.98 oranı var iddaa'da.İllegalde 3.50 civarıdır
Son macta puan kayip ettiler Bu macta Alanyayi Vodafone da siler supururler. Alanya Love gittikten sonra bitti, bi tek Akbaba ile puan alamazlar Vodafone da. Bjk 2-3 farkli yener, bu benim dusuncem. Bakalim hayirlisi

Not: yada taraf bahsi yerine gol olayina girecegiz

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu aksam icin 6 mac buldum arkadaslar, isteyen aralarindan bir veya bir kac tanesini ekleyebilir kuponuna.

Ascoli - Bari X
Rot Weis Erfurt - Osnabruck UST
St Johnstone - Hamilton KGV
Magdeburg - Zwickau 1
Alemannia Aachen - TuS Erndtebruck 1
ZFC Meuselwitz - E. Cottbus 2

Toplam oran € 35,12

Son macta puan kayip ettiler Bu macta Alanyayi Vodafone da siler supururler. Alanya Love gittikten sonra bitti, bi tek Akbaba ile puan alamazlar Vodafone da. Bjk 2-3 farkli yener, bu benim dusuncem. Bakalim hayirlisi

Not: yada taraf bahsi yerine gol olayina girecegiz

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alanya bitik falan değil ya bjkyi rezil eden akbilspora 4 atmış takım attığının 2 katını kaçırmış takım nasıl bitik emre , fernandes , efecan baya formdalar bjkde moralsiz ve eksiklerle çıkacak 3 ihtimale açık maç.

C.tesi
Brighton - lecister ms2 oran 2.40
Hannover- Leipzig ms2 oran 1.75
West ham - southamp ms2 oran2.30
Watford - bournemount i.y0 oran 1.80
*L.palmas- r.madrid +7 oran 7.00 sprz
İlk 4 maç sistem 3 -4 oynadım renkdaslar ..

Beşiktaş son 4 maçında ilk yarı gol atamamış.Alanya ilk yarı gol atarsa büyük ihtimalle olabilir.Sürpriz kupona oynanabilir veya sistem oynayan varsa oynayabilir

Üst Alt