Maç | Lig | Kupon - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence Lyon kazanamaz.

Bugün tek mac bize handikap basip geçin.

Sildim oynayacagim kupondan ama sence neden kazanamaz? Lyon iyi bir baslangic yapti + kadrolarida iyi. Nantesin kadrosu nasil pek bilmiyorum ama 7 oyunculari eksik (2 kart 5 sakat) ve lige pek iyi bir baslangic yapamadilar. 3 macta 3 puan almislar. Lyonda ise 1 i kart 2 oyuncu eksik ve ligede iyi bir baslangic yaptilar deminde belirttigim gibi. 3 macta 7 puan aldilar...

Son düzenleme:
Aha bunu yaptım. Rosenborg sağolsun son 10dkda maçı çevirdi.

97162428dec1c55633aa51780285b989.jpg
a71976dd763fea9c86d7f0e1461025b5.jpg

Evet arkadaslar rdasimiz Murat Kara nin onerisiyle Lyon macini cikarip Galatasarayimizi direk basarak ekledim... Sonuc 7 maclik kuponum. Oran biraz dustu ama olsun.

Vitesse - Az UST
Zwolle - Twente KGV
Heracles - Excelsior 1
Amiens - Nice 2
Bordeaux - Troyes 1
Kayseri - Osmanli 1
Galatasaray - Sivasspor 1

Toplam Oran: € 41,75

Son düzenleme:
Evet arkadaslar rdasimiz Murat Kara nin onerisiyle Lyon macini cikarip Galatasarayimizi direk basarak ekledim... Sonuc 7 maclik kuponum. Oran biraz dustu ama olsun.

Vitesse - Az UST
Zwolle - Twente KGV
Heracles - Excelsior 1
Amiens - Nice 2
Bordeaux - Troyes 1
Kayseri - Osmanli 1
Galatasaray - Sivasspor 1

Toplam Oran: € 41,75

bu kadar taraf bahsi tutturmak zor hocam . herkes hollanda ligine üstü yapıştırıyor ama bazen kısır geçiyor maçlar , kayseri osmanlı 0 olabilir bu arada . fransa ligini hiç anlamam ama n nice hiç yatırmadı beni bu zamana kadar plea balotelli sakat değilse gelir gibi

bu kadar taraf bahsi tutturmak zor hocam . herkes hollanda ligine üstü yapıştırıyor ama bazen kısır geçiyor maçlar , kayseri osmanlı 0 olabilir bu arada . fransa ligini hiç anlamam ama n nice hiç yatırmadı beni bu zamana kadar plea balotelli sakat değilse gelir gibi

3 farkli ligden toplam 5 tane taraf var rdas, bence o kadar cok degil. Ha 7 mac fazla dersen onu anlarim. Hollanda ligi hakkinda haklisin ama iddaa zaten her zaman sans gerektirir.
Kayserispor bence Osmanlidan iyi top oynadi bize karsi + gecen hafta. Osmanlidan hic umudum yok, dusme adayidir bana gore. Nice karsilasmasinda hepsi oynuyor galiba, Sneijder de dahil. Sakatlik veya ceza gozukmuyor

Kayseri maci icinde kurt dusurdun simdi icime, onudami silsem, neden 0 gelecegini dusunuyorsun rdas?

Son düzenleme:
Üst Alt