Maçlara beyaz mendiller ile gidiyoruz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maçlara beyaz mendiller ile gidiyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!

Canaydin doneminde bundan kat be kat daha iyi durumdayken nice protestolar yapildi, Florya'yi binlerce taraftar basti ama simdi Aslantepe olmasa kume dusmemeye oynayacakken, hedefsiz kalmisken daha da kotusu dibe vurmusken Canaydin donemindeki yapilanlarin 10'da 1'i bu donemde yapilmiyor.

Butun forumlarda muthis bir tepki var ama is ICRAAT'e gelince koca bir HIC. Bunu hic anlamiyorum, neyi bekliyorsunuz acaba? Anlayan varmi acaba?

ultraKEDI'dan zaten bi hayir yok yonetimin parali askerleri onlar ama diger taraftarlar neden Florya'yi basmiyor? Neden adam gibi tepki gostermiyor? Bu taraftar ISTEDIKTEN sonra bu yonetim o koltukta O TU RA MAZ !!!

Karabukspor macinda hic birsey olmaz, kaybetsek bile isyan cikmaz adam gibi protesto olmaz. Fb macini kaybetsek bile birsey olmaz, saka gibi ne hale geldik :)

TRT'de Oğuz Altay canlı yayında..uA koordinatörü.

Olsa ne yazar, armayi degil kendilerini dusunduklerini mi anlatacak? Bedava bilet pesinde olduklarini, yonetimin parali askerleri olduklarini mi anlatacak? Ahlaklarindan mi bahsedecek? Geciniz efendim geciniz, ultrakedi benim icin bitmistir, Oguz geldiginden beri bu kulubun menfaatleri geri plana atildi. Alpaslan doneminde de uA iyi degildi, cok vasatti ama en azindan kulubun menfaatleri daha onemliydi.

maca gidecek olanlar lütfen herkez bi kac tas alin ve mümkünse sisko tas olsun ve lazer alsaniza la sahaya sezginin ve polatin yüzüne tuarsiniz hatta bi pankart acin adnan polata düz gidin

Aykut Dasdemir, haddini asma istersen. Yoneticiler nerde acaba? Bu duruma el atsinlar bi zahmet :)

Yüzsüzler beyaz mendilden ne anlar ya , stada gitmeyeceksin en iyisi.

ultraslan bağımsız(!) taraftar topluluğuna kim beyaz mendil sallayacak? Bu adamlar bu stadyumda olduğu sürece yine bi halt olmayacak bunlardan.

isallah cok büyük bi tepki olur karabük macinda adnan polat ve yönetimi bunu haketti

ultraslan bağımsız(!) taraftar topluluğuna kim beyaz mendil sallayacak? Bu adamlar bu stadyumda olduğu sürece yine bi halt olmayacak bunlardan.

ultrAslan | Bağımsız Taraftar Oluşumu

istifa.png

sabahtan beri ne yazıyorum ben.. biraz takip et.. bi halt olmaz bu ultraslandan.

Mesajına cevap verdim tüm gün sizi takip edemem. Ayrıca bu durumda sorun olabilecek en son şey ultraslan.

Olay artık farklı boyutta yönetim değişmesi hocanın değişmesi falan bunlar artık çözüm olmaktan çıktı.

Zaten çıkmıştı ama son damla da bitti. Adnanlar elbette gidicek ama bu pisliği temizlenirken gene çile bizim.

Mesajına cevap verdim tüm gün sizi takip edemem. Ayrıca bu durumda sorun olabilecek en son şey ultraslan.

Olay artık farklı boyutta yönetim değişmesi hocanın değişmesi falan bunlar artık çözüm olmaktan çıktı.

Zaten çıkmıştı ama son damla da bitti. Adnanlar elbette gidicek ama bu pisliği temizlenirken gene çile bizim.

uA bugünlere gelmemizde ki en büyük sebeplerdendir.

Ya da stada girmeyeceksin dışarıda Beyaz mendiller sallayacaksın...

Ama nolur Fenerbahce macinda yapmayalim bunu. Her ne sart altinda olursa olsun o takima bu sebepten yenilgiyi kaldiramiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt